ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ağustos | S Sport Plus - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ağustos | S Sport Plus

Ludogorets maçlarında teknik kapasitesi düşük ama taktik disiplini yüksek bir görüntü çizdiler, Zalgiristen çok daha derli topluydular. Son maçta attıkları iki gol de duran top organizasyonundan geldi, saçma sapan faul yapıp duran top şansı vermemeliyiz kesinlikle.
Doğru analiz. Duran top fırsatı vermemek lazım çok akıllı kullanıyorlar. Fakat bizim fizik daha iyi olacak ben galibiyet bekliyorum

Bunlarda sezonu yeni açtı Zalgris'e göre daha iyi oldu iki takımda sezon başında ekstra avantaj olmayacak. Bu maçla beraber ritim yakalamaya başlarız.

Sezonu erken açan Zalgiris gibi kuzey takımları sezon başında form durumları nedeniyle her zaman tehlikelidir ama Ljubljana gibi Balkan takımlarının da bir futbol standardı olur. O yüzden yine dikkatli olmak lazım.

Üst Alt