ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:2 | Galatasaray 1-0 Olimpija Ljubljana | MS | 15 Ağustos | D Smart - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:2 | Galatasaray 1-0 Olimpija Ljubljana | MS | 15 Ağustos | D Smart

Önünde gedson örneği varken ,rashica tranferinde pimi çekilmiş bombayı eline aldı.

Her attığı gol her asissti , galatasaray tarafında rahatsızlık yaratacaktır. Rotasyonda 10 tane barış ederdi, yerine göre aol kanadıda yedeklerdi.

Tel tel dökülüyoruz, takım gazı kaçmış kola gibi. Yeni transferlerin de henüz uyumsuz olduğu gerçeği var ama takımda bir ruhsuzluk var, resmen sinerjisi bitmiş takımın. Tek teselli şu ki, bu kötü görüntüye rağmen doğru düzgün pozisyon vermeden ve gol yemeden son 3 resmi maçı bitirdik. Ama bir an evvel transferlerin uyum sağlaması gerek, ve artık şu transfer bilmecesi son bulmalı. Orta sahanın yanı sıra bizim Mertens'in rolünü üstlenecek birini de transfer etmemiz lazım. Sadece orta saha transferi yetmez tek başına. Ya da artık farklı bir sistem denememiz gerek, hocanın da bu konuda birşeyler yapması lazım.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Torreira'nın gördüğü kart hiç olmadı. Cezası 1 maça inecektir muhtemelen lakin ne gerek vardı? Bjk'de Masuaku'nun direk kırmızı kartta cezası 1 maça inmişti. Zaha daha hazır değil bu da doğru. Sanırım biz sağ kanata Playmaker sağ kanat alacağız Berrardi çok iyi olurdu y,ne Berghuis olabilir veya Reyna.

Rashica'yı da bu kadar büyütmeyin isterseniz. Tamam hem defans hem de ofansı ortalamanın 1 tık üstü başarabilen bir adam ama bizdeyken takıma uyum sağlamıştı. Tinercilerde ne olacağını nerden biliyorsunuz.

Kalir Tuna. Berkan'da tipki Taylan gibi hatta Taylan yine skora falan katki veriyor. Onun nasil elden cikardiysan, Cicaldau ve Emre'yi, bu da oyle. Dua etsin, 1- maliyetine, 2- yerli olusuna.
Allah aşkına berkanın yapması gereken şeyleri oliviera yapmalı keza geçen sene defansif aksiyonların topu söküp almaları yapan adam buydu. Torreiea da sezonun başında leş gibiydi hele bir ara çöp ilan edildi. Her futbolcudan her şeyi yapmasını beklemek gibi absürt bir olayımız var. Orta sahayı 3leyip oyuncuları rahatlatmak için çabalayacağımıza ısrarla o bölgeyi boş bırakıyoruz 2li bırakıp duruyoruz. Şu şartlarda bu oyuncuların hiçbirinden beklediğimiz performansı alamayız.

Berkan şu an ligdeki üst seviye yerliler içierisinde bir oyuncu. 2 sene önce de aynıydı ne olduğunu bilerek aldık ne oynayacağını da biliyorduk.
Berkan orta sahaya enerji katar yanında oynadığı orta saha ve beki rahatlatır ama sen oyun kur dersen oturup söveriz.

Tartışmamız gereken kişi oyuncular değil.

Allah aşkına berkanın yapması gereken şeyleri oliviera yapmalı keza geçen sene defansif aksiyonların topu söküp almaları yapan adam buydu. Torreiea da sezonun başında leş gibiydi hele bir ara çöp ilan edildi. Her futbolcudan her şeyi yapmasını beklemek gibi absürt bir olayımız var. Orta sahayı 3leyip oyuncuları rahatlatmak için çabalayacağımıza ısrarla o bölgeyi boş bırakıyoruz 2li bırakıp duruyoruz. Şu şartlarda bu oyuncuların hiçbirinden beklediğimiz performansı alamayız.

Berkan şu an ligdeki üst seviye yerliler içierisinde bir oyuncu. 2 sene önce de aynıydı ne olduğunu bilerek aldık ne oynayacağını da biliyorduk.
Berkan orta sahaya enerji katar yanında oynadığı orta saha ve beki rahatlatır ama sen oyun kur dersen oturup söveriz.

Tartışmamız gereken kişi oyuncular değil.

Renkdas, konu Oliviera mi Berkan mi ? Benim aklimda kalan en son Berkan'i konusuyorduk ? O zaman Halil'i, BAY'i hepsini Berkan ile karsilastiralim. Tamam mevkidaslar, ancak kotu bir durumdan yeteneksiz bir adami aklayamazsin. Benim bahsettigim bu. Berkan elinden geleni yapsada o elinden gelen bu seviyeye uygun degil diyorum anlatabildim mi ? Kerem de rezil oynuyor su siralar ama tutupta Zaha ile kiyaslamiyorum cunku dususte. Olabilir.

Geçen sene taş gibi bir takım vardı sahada. Eksikleri de belliydi. Sol bek, Merkez Orta Saha, Mertens'in bölgesine birisi. Icardi'nin ve Rashica'nın tekrardan takıma kazandırılması. Gomis'in yerine yedek forvetin alınması. Yapılması gereken bu kadardı.

Lig başladı biz bu 6 hamleden sadece üçünü yaptık. Zaha'ya, Tete'ye, bunların kalitesine bir diyeceğim yok, bunları gene al ama önce eksiklerini gider sonra al. Hala Ziyech falan konuşuluyor. Saçmalık.

Angelino izlediğim bir oyuncu değildi, buradaki yorumlara bakınca Leighton Baines gibi birşey aldık sandım ama şimdiye kadarki görüntüsü Nagatomo'dan hallice. Böyle oynayacaksa Kazımcan formayı alır, tabi Okan Buruk verirse.

Bakambu'yu hele hiç beğenmedim. Bu adam Olympiakos'da nasıl o kadar gol atmış hayret.

Bu sene yıldız futbolcuya doyacağız ama sahada bir takım göremeyeceğiz korkarım.

Bu gol kısırlığı canımı sıkıyor. Organize atak eksikliği var. Allahtan Icardi gibi yüksek bitirici adam var. Arkasında ya temposuz ya tercihleri sıkıntılı adamlar var. Kerem, Barış, Halil, Yunus kalırsa Zaniolo tercihleri sıkıntılı. Zeki oyuncular ama fiziken yetersizler Mertens, Oliviera.

Tete’nin de tercihleri sıkıntılı genelde. Zaha da besleyici bir oyuncu değildi. Gerçi besleyeceği kimse yoktu.

Takımda oyun görüşü en yüksek isim aslında Kerem D. Onu fiziken hazır hale getirebilirsek ileri hattı o iyi şekilde besleyebilir ya da Lo Celso, Parades tarzı oyun görüşü yüksek orta saha veya 10 numara şart

Bizim takım her sene sezonu tutuk başlayıp sonradan açılıyor, adeta BMW motoru gibi. Canınızı sıkmayın rahat olun dostlar. 4-5 haftaya takım kendine gelir. Sinerjide artar. Benim içim rahat.

Üst Alt