ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:2 | Galatasaray 1-0 Olimpija Ljubljana | MS | 15 Ağustos | D Smart - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:2 | Galatasaray 1-0 Olimpija Ljubljana | MS | 15 Ağustos | D Smart

Sıkıntımız orta saha orası gelse takım uçar diyordum

Ama bugün fikrim değişti

Oyun olarak kötüyüz yani net

Herşeyden evvel 8 numara kesinlikle şart

Ama bu yapıya değil bir tane 8 iki tane 8 gelse de yetmez

Takım savunması düşük

Kanatlar çok verimsiz

Defans tandemi sıkıntılı

Bölgeler arası bağlantı kopuk

Yani bir sürü sıkıntımız var

Bir an evvel toparlanmalıyız

Bundan sonra eğer yedek kulübesinde üzerinde Galatasaray forması olan lisanslı 2 futbolcu varsa ve onlar yerine Sergio ve Halil oyuna giriyorsa Okan Hoca da defolup gidebilir.

Bıktım artık uyuşuk sadece kendini düşünen u adamları sahada görmekten ya.

Berkan oynamamali molde maçında, Kaan mi oynar apo mu ortasahaya çekilir angelino mu 8 olur bilmem ama Berkan oynayamaz, uzatmalarda halile bir pası var, Halil kaybetse herkes halile sovecekti

Yönetim Hocanın istediği oyunculara takımın eksiklerini önceleyecek transferleri yapmayarak,

Hoca da takımı eldekilerle doğru kadro ve hazırlık yaptırmayarak

El ele sezonu çöp etmeye karar vermişler bu gidiş iyi değil Eylülü görürüz Ekimi göremeyiz.

Göz göre göre kargalara kaptırdığımız iki oyuncuya bak. İkisi de seviye atlatır bize. İnanılır gibi değil. Tete uyum sğlayamazsa barış alpere kaldık iyi mi

Torreira'nın kırmızısı çok tatsız oldu işin kötüsü kırmızı ile alakası bile yok, Molde serisi için önemli bir eksik oldu umarım sıkıntı yaşamayız.

Guzel galibiyet oldu

10 kisi kalmak fizik acisindan sezon basi olumlu geri dönüs saglayabilir

Torreira’nin cezali duruma düsmesi kötü oldu

Kim oynamamasi gerektigini soyluyorum
Bu mantıkla oyuncu kalmaz, 2 ay sonra da kaan senin topçun olmaz oynamasın deriz. Bunun sonu yok.
Alsalarmış 2 tane orta saha da berkan da yedekten görev bekleseymiş. Çocuğun suçu yokken stüne çok gitmek vicdansızlık.
11 adamın 8 tanesi kötüyken berkana yada kereme takıp duruyoruz bu çocuklar türk olduğu için bizim stress çarkımız mı peki?

Bu mantıkla oyuncu kalmaz, 2 ay sonra da kaan senin topçun olmaz oynamasın deriz. Bunun sonu yok.
Alsalarmış 2 tane orta saha da berkan da yedekten görev bekleseymiş. Çocuğun suçu yokken stüne çok gitmek vicdansızlık.
11 adamın 8 tanesi kötüyken berkana yada kereme takıp duruyoruz bu çocuklar türk olduğu için bizim stress çarkımız mı peki?

Kalir Tuna. Berkan'da tipki Taylan gibi hatta Taylan yine skora falan katki veriyor. Onun nasil elden cikardiysan, Cicaldau ve Emre'yi, bu da oyle. Dua etsin, 1- maliyetine, 2- yerli olusuna.

Üst Alt