ŞL 23/24 A Grubu M:1 | Bayern Münih 4-3 Manchester United | MS | 20 Eylül - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 sayfada bu kadar birbirine zit yorumlar ve düsünceler :D

bu arada ben de 2sini de yenebilecek gücte oldugumuza inaniyorum eger ilk 11 hazir olursa

sanchez, zaha, ziyech ve tete hazir olmali yalniz
İş sadece doğru kurguya bakar

Zaha maça kadar kendine gelir

Ziyech de yavaş yavaş form tutmaya başlar

Önemli olan ortasaha ve savunma işini çözmek

3lüye dönmek şart ortasahada

Nelsson da kesik yemeli malesef. Sanchez hazır geldi, nelsson bu kadsr kötüylen yedek oturacaksa ne zaman oynayacak bu adam. Takım boyu bazıları karşı çıksa da nelsson yüzünden çok uzuyor

Yalnız Bayern işi taslağa vurup bal yapmayan arıları maç formu yakalasın diye soktu. 70. dakikadan sonra ciddiyeti bıraktılar. Ceza sahası içine en az bizim kadar mallaştılar. Direkleri, onana'nın kurtardığı 4 net şut falan var. İşin kötüsü bizim maça çok var sıkıntı bu sezonun başında yakalayacaksın ki sürpriz puan çıkarabilesin.
United ise afedersiniz bok gibi takım umarım o başlarındaki malı bizim maçın sonuna kadar saklarlar da bir umut olur.

Bayern çoklu evren düzeninde bir takım abi. Fikstür çok büyük talihsizlik oldu. Bir nebze Manu ile yarışabileceğimizi düşündüm ama, bugünkü maçın gidişatındaki aksiyonlar karşısındaki saha kenarı tutumu benim umudumu az kırdı. Bayern'e karşı sadece fizik veya teknik olarak değil, taktiksel bilgi olarak da kusursuza yakın bir saha için performansı da lazım. Özellikle yapılması muhtemel ofsayt taktikleri ve beklerin yer kayıpları vs. falan problem. Manu için de tempo olayı sıkıntı. UCL'deki en doğru oyunlarımız kesinlikle Mancini hoca ile idi. Okan hoca keşke maçları açıp biraz izlese.

Bayern deplaslamanı şöyle bir kadro lazım 5-4-1'den başkası kurtarmaz Tete-Zaha top taşıyacak duran toptan anca tehlike yaratmaya çalışırız başka türlü olmaz.

Muslera
Boey - Sanchez - Nelsson - Abdülkerim - Angelino
Tete - Torreira - Ndombele - Zaha
Icardi​

Bayern çoklu evren düzeninde bir takım abi. Fikstür çok büyük talihsizlik oldu. Bir nebze Manu ile yarışabileceğimizi düşündüm ama, bugünkü maçın gidişatındaki aksiyonlar karşısındaki saha kenarı tutumu benim umudumu az kırdı. Bayern'e karşı sadece fizik veya teknik olarak değil, taktiksel bilgi olarak da kusursuza yakın bir saha için performansı da lazım. Özellikle yapılması muhtemel ofsayt taktikleri ve beklerin yer kayıpları vs. falan problem. Manu için de tempo olayı sıkıntı. UCL'deki en doğru oyunlarımız kesinlikle Mancini hoca ile idi. Okan hoca keşke maçları açıp biraz izlese.

Oğluna söyleyelim de izlesin nasıl olsa transferleri ve kadroyu da o belirliyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt