⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:1 | Galatasaray 2-2 Kopenhag | MS | 20 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Topu ilerde dolaştıramadıktan sonra hücumda kimlerin oynadığının bir önemi yok. Mertens ne zaman oyundan çıksa tek atak yapamadan maçı bitiriyoruz nerdeyse. Bu tesadüfi bir konu değil.
Ben de çok eleştiriyorum; yaptığı pas hataları olsun, çektiği cılız şutlar olsun vs ama ilerdeki bağlantı oyuncusu rolünü yapabilecek tek oyuncu Ziyech bizde ve o da hazır olmadığı için 10 numara oynayabilecek fizik kondisyonu yok.
Mertense bağlılığımız ilerde barış kerem yunus falan oynaması sebebiyleydi. Zaha icardi ziyech dediğim gibi güçlü bir üçlü ki ortadan ndombele yi de bu güce eklersek 4-3-3 en ideal çözüm gibi duruyor

Mertense bağlılığımız ilerde barış kerem yunus falan oynaması sebebiyleydi. Zaha icardi ziyech dediğim gibi güçlü bir üçlü ki ortadan ndombele yi de bu güce eklersek 4-3-3 en ideal çözüm gibi duruyor
Mevzu isimler değil, oyun şablonu. Sen Mertens'i kesip 3 tane 8'e dönünce oyun bambaşka bir şeye evriliyor. 1 defa denememişsin bunu, üstüne ne zaman Mertens'i kessen kaleye gidememişsin. Tutup da sana kesin galibiyet lazım olan ultra zorluk derecesi olan maçta deneyemezsin bunu.
Fifa'da dizilişi 4-2-3-1'den 4-3-3'e çekmek gibi bir şey değil bu.

Muslera

Boey Nellson Apo Angelino

Torreira Demirbay

Ziyech Kerem Zaha

İcardi
Angelino hem defansı hem Zaha'yı kanser etme potansiyelli. gerçi bu kadro bu şekilde CL'de mi ilk defa birbirleriyle başlamalı ayrı konuda.

Ezbere yorum yapmayalim

Deplasman maclarinda genel de topu rakibe birakmis kopenhag

Dogru bir oyun ile kazanacagiz

Takima ve teknik heyete güveniyorum

Nihai 11'im

Muslera
Boey Nelson Abdülkerim Angelino
Torreira
Ziyech Sergio Demirbay Kerem
Icardo​

Sergio oynamadığı için diridir diye tahmin ediyorum. Kopenhag geçen sezonki Ts maçlarında tehlikeli bir takım izlenimi vermemişti bana. Molde daha iyi durumdadır şu an. Bu kadar da tırsmaya gerek yok diye düşünüyorum.

eylül ayı içi maçlarımız içinden:

samsun İ
kophenaghen İ
başak D
istanbul (erteleme D)
a.gücü İ

şu 5'liden en korktuğum maç samsun maçı idi. en korktuğum maçı, en hazır olmayarak, 40 dakikada 3-0 yaptık. maç sonunu 4-2 getirdik.

bundan sonraki her bir maçta, daha hazır, daha konsantre olarak oynayacağız.

adım gibi eminim ki şu 5 maçtan en az keyif aldığımız maç bugünkü samsun maçı olacaktır.

Defansta cok ciddi olmamiz lazim. Kerem ozellikle Angelino'ya cok destek olmali, sag tarafta Boey - Tete iyi yaparlar orayi. Ortada Torreira, Mertens, Kerem de iyi kosarlar. Geriye kalan Abdulkerim'in hata yapmamasi, umarim rakibin hizli forveti yoktur.

Bence Samsun macina cikan takim ilk 11 baslar, ikinci yariya duruma göre Ziyech girer. Bir de belki Oliveira hamle olabilir, baska da oyuncu yok sokabilecegin. Sanchez daha cok erken ve ilk mactan Abdulkerim'i silmek (her ne kadar dogru olsa da) haksizlik olabilir. Onun icin bu bitiricilik devam etmesi lazim, ama herkes 100% fokus ve disiplinli olmasi sart. Ayrica, sabrli olmak da onemli, uzun bir süre 0-0 da gitse, oyun ölü gibi de olsa destek kritik..

eylül ayı içi maçlarımız içinden:

samsun İ
kophenaghen İ
başak D
istanbul (erteleme D)
a.gücü İ

şu 5'liden en korktuğum maç samsun maçı idi. en korktuğum maçı, en hazır olmayarak, 40 dakikada 3-0 yaptık. maç sonunu 4-2 getirdik.

bundan sonraki her bir maçta, daha hazır, daha konsantre olarak oynayacağız.

adım gibi eminim ki şu 5 maçtan en az keyif aldığımız maç bugünkü samsun maçı olacaktır.
hacı abi bu angelinoyu ne yapacaz

Geldi o buyuk gun be :)

Biraz ara vermistik, ait oldugumuz yerdeki ilk mac.

Takim defansimizda cok ama cok net dikkatli olmamiz gerekiyor. Kolay olmayacak ozellikle Samsunspor macinda gorduklerimizden sonra ancak motivasyonumuz da cok farkli olacaktir. Zor da olsa, kazanacagimizi dusunuyorum.

Üst Alt