⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:2 | Manchester United 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim | TV 8,5 - Sayfa 267 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vallahi maç başlığına ilk defa yazabiliyorum. Rüyada gibiyim dün geceden beri. Allah Galatasaray'ımızı hayatımızdan eksik etmesin. İnanılmaz çok acayip bir takımın taraftarlarıyız şükürler olsun.

Ama Icardi için ayrı bir şey yazmak istiyorum; O penaltıyı kaçırdığı anda yıkıldım ve Icardi'yi yermeye başladım maçı izlerken. Dedim bak Galatasaray taraftarı sevdiğini gömmeyi de bilir yapma bunu bize artık bu kaçıncı oldu derken herif yine akıl almaz bir gol attı. Ne dediysem ağzıma tıktı. Lan oğlum bu herif nasıl bir ruh hastası arkadaş? Hepimizi ruh hastası yaptı yemin ediyorum olacak iş değil ;D

Dün gece sonunda uzun süredir bu kadar mutlu olmadığımı anladım. İnanılmaz bir şeydi. Gece uyku tutmadı 3-4 gibi uyuyabildim ve doğal olarak uyanamayıp sabah işe geç kaldım.

Helal olsun hepinize aslan parçaları, eksik olmayın 🙏

bermannnnnnnnnn

Vallahi maç başlığına ilk defa yazabiliyorum. Rüyada gibiyim dün geceden beri. Allah Galatasaray'ımızı hayatımızdan eksik etmesin. İnanılmaz çok acayip bir takımın taraftarlarıyız şükürler olsun.

Ama Icardi için ayrı bir şey yazmak istiyorum; O penaltıyı kaçırdığı anda yıkıldım ve Icardi'yi yermeye başladım maçı izlerken. Dedim bak Galatasaray taraftarı sevdiğini gömmeyi de bilir yapma bunu bize artık bu kaçıncı oldu derken herif yine akıl almaz bir gol attı. Ne dediysem ağzıma tıktı. Lan oğlum bu herif nasıl bir ruh hastası arkadaş? Hepimizi ruh hastası yaptı yemin ediyorum olacak iş değil ;D

Dün gece sonunda uzun süredir bu kadar mutlu olmadığımı anladım. İnanılmaz bir şeydi. Gece uyku tutmadı 3-4 gibi uyuyabildim ve doğal olarak uyanamayıp sabah işe geç kaldım.

Helal olsun hepinize aslan parçaları, eksik olmayın 🙏
İyi bari üstad heyecandan nalları dikmemişsin.

Bu transferler yapılırken bekliyordum böyle sonuçlar kimseden korkumuz yok demiştik ama ayağımız yere basmalı müthiş bir zafer olsada sadece bir maç kazandık grupta 4 maç daha var ligde ciddiye almalıyız.

İlk yedigimiz golde bir saçmalık var. Rashford niye bukadar boş kaldı.bu sorgulanmalı bence. Adamların en iyi oyuncusu. Angelinho ne halt yiyor ilerde

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

UEFA'nın koşu mesafelerini yayınladığı tarihten (2012/13) bugüne tüm Galatasaray maçlarına baktım.

Galatasaray 2012/13'ten beri Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı 44 maçta en fazla koştuğu maçı oynadı.

Galatasaray Şampiyonlar Ligi koşu rekorları:

• 23/24 Manchester United 2-3 Galatasaray | 117.5 km

• 13/14 Kopenhag 1-0 Galatasaray | 116.76 km

• 13/14 Juventus 2-2 Galatasaray | 115.49 km

• 12/13 Manchester United 1-0 Galatasaray | 115.09 km

12/13 & 13/14'ün ortak noktası gruptan çıkılması. Benzer mücadele seviyesi en son o dönemde yakalanmıştı.

semih durası/lig radyo

Kiralık oyuncumuz yok gibi bir durum var bu takım 1 sene sonra her grupta her takımla kafa kafaya oynar her masada da oluruz. Uyum arttıkça tamamlayıcı parçaları buldukça yapabileceklerimizin bir sınırı yok.

Çok nadir hissederim ama genelde olur Avrupadan kupa alacağımızı düşünüyorum bu sene cl zor belki ama UEFA falan gidersek olabilir bu içimde böyle bi his var nedensiz

Okan hocayı çok eleştirdik ama bence rüştünü ispat etti artık. Bundan sonra hocanın kafa daha rahat olcak. Kendi adıma kendisinden özür dilerim. Bizden iyi görmüş bazı şeyleri. Helal olsun başka birsey demiyorum.

Üst Alt