⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:3 | Galatasaray 1-3 Bayern Münih | MS | 24 Ekim | TV 8,5 - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Barış Alper'in oynaması gereken bir maçtı bu. Ne kadar kotu olsa da Angelino'nun oynaması gerekirdi. Değişikliklerin erken yapılması gereken bir maçtı. Bayern'i ezdik gibi görünse de rahat bir galibiyet aldılar. Bizim takımın yorulmasını bekleyip istediklerini aldılar. Buruk Tuchel'in oyununa geldi desek yeridir.

Taraftarımız bazı kendini bilmezlerce eleştiriliyor olsa da, bu oyunda aslan payı taraftarın. Ne diyor Kane? Ben böyle bir şey görmedim diyor. Adamları sindiren Galatasaray taraftarı. Diğer maçta bambaşka bir senaryo göreceğiz.

berkan aklen noksan bir adam bu belli. gitti yedek kaldı genoada sırf oynayacağım diye gitti italyanın orta-alt takımına. şimdi bu atmosferi uzaktan izler anca. cok rahat yedekten girerdi 70den sonra bizde de. geneoda da böyle oynuyor zaten. genoada yedekten girmek yerine bu galatasarayda yedekten girebilirdi ama paşam kabul etmedi

En büyük eksiğimiz aldığımız adamların hazır olmaması oldu. Seneye Nelsson + Zaniolo satarsak gelen para ile çok daha erken bitirmek lazım transferi.

Barış Alper'in oynaması gereken bir maçtı bu. Ne kadar kotu olsa da Angelino'nun oynaması gerekirdi. Değişikliklerin erken yapılması gereken bir maçtı. Bayern'i ezdik gibi görünse de rahat bir galibiyet aldılar. Bizim takımın yorulmasını bekleyip istediklerini aldılar. Buruk Tuchel'in oyununa geldi desek yeridir.

Taraftarımız bazı kendini bilmezlerce eleştiriliyor olsa da, bu oyunda aslan payı taraftarın. Ne diyor Kane? Ben böyle bir şey görmedim diyor. Adamları sindiren Galatasaray taraftarı. Diğer maçta bambaşka bir senaryo göreceğiz.
ne alaka yaw

koyalım pendikspor 11ini bayern önüne gs taraftarıyla bakalım oynayabiliyor mu onlar da böyle? taraftar itici güç tamam da takım iyi olmasa bi boka yaramaz. aynı oyunu manu deplasmanında oynadık buna bahanen ne?

ne çok seviyosunuz kendi takımınızı yerin dibine sokmayı.

bayernin planı müthişmiş yaw gerçekten 60 dk ezileyim kalemde 50 pozisyon 3 küsür XG vereyim ama rakip yorulur sonra yenerim.

Kaçırdıklarımızın yarısını atsak ilk yarıdan 4 70.dk ya kadar 6 olurdu maç

Aynen bayernin oyun planı buydu. Adamlar 20 yıldır kalesinde en çok şut gördüğü ceza sahasına girildiği maçı oynadı ama bayern kötü kamki aynen

İlk yarı:
Topla oynama 58’e 42
Şut 20
XG: 2.28

Bunca yıldır futbol izlerim Bayern karşısında böyle bir istatistik ne gördüm, ne duydum.

Bayern’in bu sezon ve geçmiş 2 sezon maçlarının ilk yarılarında;
Topla oynama:
Kopenhag(2-1): %36
Manu(4-3): %44
Man City(1-1): %42
Man City (0-3): %46
PSG (2-0): %53
PSG(1-0): %43
İnter(2-0): %40
Barcelona(3-0): %53
V.Plzen(4-2): %30
V.Plzen(5-0): %27
Barcelona(2-0):%51
İnter(2-0):%43
Villarreal(1-1):%37
Villarreal(0-1):%40
Salzburg(7-1):%28
Salzburg(1-1):%34
Barcelona(3-0):%36
Dinamo Kiev(2-1):%32
Benfica(5-2):%37
Benfica(4-0):%31
Dinamo Kiev(5-0):%34
Barcelona(3-0):%52

Şut:
Kopenhag:4
Manu:3
Man City: 4
Man City: 7
PSG: 4
PSG: 1
İnter: 3
Barcelona: 1
V.Plzen:7
V.Plzen:5
Barcelona:4
İnter:5
Villarreal:2
Villarreal:6
Salzburg:5
Salzburg:6
Barcelona:2
D.Kiev:1
Benfica:5
Benfica:3
D.Kiev:5
Barcelona:2

Xg:
Kopenhag:0.26
Manu:0.31
Man City: 0.86
Man City: 0.80
PSG:0.71
PSG:0.09
İnter:0.37
Barcelona: 0.03
V.Plzen:0.42
V.Plzen:0.30
Barcelona:0.32
İnter:0.21
Villarreal:0.10
Villarreal:0.78
Salzburg:0.50
Salzburg:0.51
Barcelona:0.15
D.Kiev:0.03
Benfica:0.31
Benfica:0.49
D.Kiev:0.28
Barcelona:0.10

Bırakın benzerini 3 istatistikte yanına yaklaştıran bile yok.

Taraftara laf atılmasına bu kadar gocunduğuna göre herhalde sen de statta yer alan çekirdekçilerden birisiydin.

Taraftar eleştirisi net haklı. Sahadaki müthiş efora ve oyuna gölge düşürme çaban daha da utandırıcı.

2-1 den sonra bmac birakilip basarilar gelir gecere gecmek sacmalik.

Kopenhagen da manutd maclarinda da son 15 dkda costuk

Taraftara laf atılmasına bu kadar gocunduğuna göre herhalde sen de statta yer alan çekirdekçilerden birisiydin.

Taraftar eleştirisi net haklı. Sahadaki müthiş efora ve oyuna gölge düşürme çaban daha da utandırıcı.
2-1 den sonra bmac birakilip basarilar gelir gecere gecmek sacmalik.

Kopenhagen da manutd maclarinda da son 15 dkda costuk

Taraftarı organize edemiyorsan taraftar çekirdek citlemeye başlar. Bence de Bayern'e geriye düşmek susmak için sebep değil. Ama coşturan yok. Ayrıca kulüp çok fazla kombine satiyor, haliyle ticari amaçlı alan çok oluyor. Kulübün yapabileceği bir şeyler var. Taraftar grupları tribünlere daha yaygın yerleştirilsin. Iyi bir sezondan sonra daha az kombine satmak taraftar kalitesini yükseltebilir. Talep bu kadar fazla iken her önüne gelene kombine satmaya gerek yoktu.

Genel bir eleştiri yapmak lazım. O kadar oynayıp sokamamak aslında biraz gevşeklikten geldi. İcardi'nin topuğu, bazı oyuncuların ciddiyetsizliği, Torreira'nın üst üste şutlar denemesi gibi boş yerde varken yapmamaları lazım bunu.

60'a kadar atamıyorsak kontraya dönecektik yanlış yaptık. Barış girecekti mesela kontra kovalayacaktık.

Maçın içine eden ilk isim Kazım. Golde öyle amatörce hata yapılmaz. İkinci golde de yanındaki adama vermedi kaptırdı golü yedik zaten dönüşünde. İkinci adamsa kusura bakmasın İcardi. Topuk işine girmeyecek vermesi gereken yerde verecekti.

Elimizden kaçırdık adamları resmen.

Üst Alt