ŞL 23/24 A Grubu M:4 | Kopenhag 4-3 Manchester United | MS | 8 Kasım - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1996-2000 sürecindeki CL serüvenlerimize benziyor bu grup

Her maç ah be tüh be dedirtiyor işler karışıyor

Son anda sonuncu da olabiliriz sonraki tura da kalabiliriz
Böyle böyle büyüyeceğiz de umarım süreklilik arz eder bu durum. Gruptan çıkarsak devre arası alırız sağlam bir 8; yaza sağlam 1 10 no diye devam ederiz ama CL'ye sürekli katılmak şart bunun için.

Böyle böyle büyüyeceğiz de umarım süreklilik arz eder bu durum. Gruptan çıkarsak devre arası alırız sağlam bir 8; yaza sağlam 1 10 no diye devam ederiz ama CL'ye sürekli katılmak şart bunun için.
Şerefsizler de bunun mücadelesini veriyor zaten o yüzden şu an

Seneye CL'ye katılım çok mühim, gelir akışı ondan sonra normale oturur ikinci olsak da gidebilmeye başlarız

Yalnız CL'den EL'ye geçiş bitecek Avrupa'dan kupa nasıl gelecek ya.

Ben 4 mac sonunda 5 puanda oluruz diye bakiyordum oyle olunca son 2 macta 4 puan daha alip 9 puan yapariz hesabindaydim

Neyse bu takim ofansif oyununu biraz daha gelistirmeli o zaman iki maci da alip 10 puan bile yapabiliriz.
bende öyle bakıyordum

beklentim
Kopenhag içerde 3
Utd deplasman 1
Bayern içerde 1

şeklindeydi - daha farklıda olsa 5inci maça 5 puan benimde beklentimdi- utda koyar bitirirz diyordum. ilk maçta kopenhagı içerde yenememk tatsız oluyor işte şimdi. ben 6ıncı maçı iplemeden ilk yarı fikstürünü lige konsantre kapatalım derdindeydim.

Şerefsizler de bunun mücadelesini veriyor zaten o yüzden şu an

Seneye CL'ye katılım çok mühim, gelir akışı ondan sonra normale oturur ikinci olsak da gidebilmeye başlarız

Yalnız CL'den EL'ye geçiş bitecek Avrupa'dan kupa nasıl gelecek ya.
İnşallah şu gruplardan çıkalım da lig şampiyonu bir şekil oluruz bu sene. Bunu yapmak demek +50milyon € demek. Borcu kapattığın senaryoda ligi formaliteye çevirirsin.

Bir yol bulup onu tekrar aktif yaparlar 1-2 yıla. Yoksa Avrupa Ligi tarih olur. 36 takımlı CL yaptıktan sonra kalan takımlarla yapacağın AL bir halta benzemez.

Kopenhag ile oynadığımızda ciddi hazır değildik bence yeneriz onları hele de son maç son şans olsun icardi zaha ziyech fark koyar diye düşünüyorum

Okan hocanın Kopenhag travması var. Başakşehir'le Çeyrek final yapacakken avrupa liginde deplasmanda 3 tane yiyip elendiler. Rövanş yaklaşıyor.

bayern'le maçları bitiren tek takımız yav, biz kendi oyunumuzu oynayalım sonrası olacağına varır bu saatten sonra

Üst Alt