ŞL 23/24 ÇF M:2 | Barcelona 1-4 PSG | MS | 16 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
8e1a6f4edd64b1e503a6d1df29eb88fd.jpg

Evet orasi oyle bir ihtimal dahilindeydi ama futbolda kirmizi kartlar da var. PSG sonuna kadar haketti sonunda 4 golu atmis oyle yada boyle, yoksa o mantikli dun Alanya 4 gol yemesine ragmen yenilmeyi haketmedi diyenlere hak vermek lazim.
Alanya 10 kişi kalana kadar maçı 2-0 yaptık aynı sayılmaz. İlk maç ve bu maçta 10 kişi kalana kadar hep Barça tur benim havasındaydı, Psg biraz kabullenmişti hatta. 10 kişi kalınca bile yeterli fırsatları buldular fakat neticede fırsatları değerlendiren Psg oldu orası doğru.

Bu arada, bende gecen sezon Lewa icin burada fikrimi beyan ettigimde "keh keh, kotuymus peh peh.." diye yazanlar simdi useniyorum bakmaya da durumu anlamislardir. Lewa caliskan sportif bir oyuncu. Burada yapamaz demistim. Buna sebep bir sistem dahilinde oturmus bir oyuncuydu. Bayern'de gol krali olmakla, La Liga'da ya da bu durumdaki Barca'da oynamak cok cok farkli yetenek ve kapasite gerektiriyor. Bunu dusunurken, adamin Polonya Milli Takim'indaki durumunu baz alarak yazmistim ki orada bir sure yasadim cogu sevmez bu adami (akli basinda olanlar). Son olarak, Barca'ya gitmesi ayrica bir hatadir zira cogu kez "tas yerinde agirdir".

Ronaldinho ve Messi'den sonra Barçabağlarım koptu. Hiç üzülemiyorum artık. Salaklar yine avantajı değerlendirememişler ya.

Üst Alt