ŞL 23/24 ÇF M:2 | Manchester City (3) 1-1 (4) Real Madrid | MS | 17 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
real tarafinda kurt hocasi ancelotti : 442 nin 4231 / 433 kismen
kendisi ile ozdeslesmis yilbasi agaci kurulumu ile sahaya cikacak beklentisindeyim...

dunya genelinde ^hibrid oyunlu kontrayi^ en iyi ve en verimli efektif yapan takim real madrid ve hocasi ancelotti.
bu aykiri ivmeli nuans dolayisiyla ,tur ev sahibi mancity nin dir diyemiyorum.

diger yandan, pep'in sag bek tarafi maca hazirsa, eli bayagi rahatlar mcitynin.
haaland'in 3 real macinda golle bulusamayip silik bir performans sergilemesi nerden baksan elde kalir bir durum kendisi adina. bu anlam da ,bu macta skora tesir etmezse, buyuk puan kaybeder benim tarafimdan.

foden, bernardo silva, grealish mevcut form performanslari bu maca da yansir diye dusunuyorum,,
ilk macin benim gozumde en kotusu ^kovacic'in bu aksam oynamamasi gerekir.

ilk macta eksikligini hissettigim kdb nin ilk 11de olmasi cok sey demek mcity adina... ilk 11 de oldugunu varsayip kapanisi yapayim:
mcity ilk yari da erken veya yari sonu golu bulursa, tedbiri ekstra yaparak macin kalanini oynamali. yenilecek beklenmedik bir kontra gol ,duruma farkli bir yon verebilir. <- mcity adina mevcut real ofans 3lusu ters tipolojiler den olusuyor. gecen sezonki versusa nazaran bu uclunun ekstrasi -bellingham eklentisi...

basta belirttigim ancelotti kurulumu asiri esnek bir anlayista ele aliniyor.
klasik den farkli , o gunku rakibe karsi bi nevi pragmatik hibrid yayilim.
dolayisiyla , ilk mac 442 nin 4231inde bellingham iki brezilyali nin arkasinda gizli forvet gibiydi,,, bu aksam ayni sekilde bir esneklik mi, yoksa daha genis yayilimli on alan 433 de 3lu lu bir kurulum taktigiyle mi oynayacaklar merak edilesi...
bellingham'i daha arka da zidan gibi versatile joker anlayista oynatip ondeki ikiliye derinlemesine pas atma yolu da acilabilir. bu denklem de kroos'un bir tik geride sol ic,,, valverde nin de sag ic tandansli bir kurulumla yer almalari surpriz olmaz. ilk macta valverde nin o bolge den saglam bindirmeleri olmustu,,, bi golu de kendisinin ayaagindan ordan guzel bir vurusla bulmuslardi.

< - real ,
zengin atak dokunuslari yaptiran bir kurt hocaya sahip. tek hata,tek bosluk, anlik dalginligin ince ayrintisina kadar taktik satranci kafasinda oynayan bir italyan efsanesi ancelotti. realin italyan hocasi gecen sezonki bu sahadaki hezimetin elbet notunu almis ,dersine calismis sekilde motive cikacaktir bu aksamki versus'a .

<- tum bu nuanslar bir yana ,

ev sahibi dogal olarak bir tik avantajli gorunuyor.
ic saha mac, oturmus bir oyun, cok formda bir mcity, bireysel isimlerin formsal olarak sayica cok olusu , bold ibreyi mcity den yana gosteriyor nazarimda.

son olarak : hak eden kazansin.

hakem orsato- bizim kopen macini da yonetmisti yanlis hatirlamiyorsam.

tahminim kora kor bir mac olur .

iyi seyirler diliyorum izleyecek renkdaslarimiza .

saygi ve selamlar.

Manchester City XI | Ederson; Walker, Akanji, Ruben Dias, Gvardiol; Rodri; Bernardo Silva, De Bruyne, Foden, Grealish; Haaland

Real Madrid XI | Lunin; Carvajal, Nacho, Rüdiger, Mendy; Fede Valverde, Kroos, Camavinga, Bellingham; Vinicius, Rodrygo

real tarafinda kurt hocasi ancelotti : 442 nin 4231 / 433 kismen
kendisi ile ozdeslesmis yilbasi agaci kurulumu ile sahaya cikacak beklentisindeyim...

dunya genelinde ^hibrid oyunlu kontrayi^ en iyi ve en verimli efektif yapan takim real madrid ve hocasi ancelotti.
bu aykiri ivmeli nuans dolayisiyla ,tur ev sahibi mancity nin dir diyemiyorum.

diger yandan, pep'in sag bek tarafi maca hazirsa, eli bayagi rahatlar mcitynin.
haaland'in 3 real macinda golle bulusamayip silik bir performans sergilemesi nerden baksan elde kalir bir durum kendisi adina. bu anlam da ,bu macta skora tesir etmezse, buyuk puan kaybeder benim tarafimdan.

foden, bernardo silva, grealish mevcut form performanslari bu maca da yansir diye dusunuyorum,,
ilk macin benim gozumde en kotusu ^kovacic'in bu aksam oynamamasi gerekir.

ilk macta eksikligini hissettigim kdb nin ilk 11de olmasi cok sey demek mcity adina... ilk 11 de oldugunu varsayip kapanisi yapayim:
mcity ilk yari da erken veya yari sonu golu bulursa, tedbiri ekstra yaparak macin kalanini oynamali. yenilecek beklenmedik bir kontra gol ,duruma farkli bir yon verebilir. <- mcity adina mevcut real ofans 3lusu ters tipolojiler den olusuyor. gecen sezonki versusa nazaran bu uclunun ekstrasi -bellingham eklentisi...

basta belirttigim ancelotti kurulumu asiri esnek bir anlayista ele aliniyor.
klasik den farkli , o gunku rakibe karsi bi nevi pragmatik hibrid yayilim.
dolayisiyla , ilk mac 442 nin 4231inde bellingham iki brezilyali nin arkasinda gizli forvet gibiydi,,, bu aksam ayni sekilde bir esneklik mi, yoksa daha genis yayilimli on alan 433 de 3lu lu bir kurulum taktigiyle mi oynayacaklar merak edilesi...
bellingham'i daha arka da zidan gibi versatile joker anlayista oynatip ondeki ikiliye derinlemesine pas atma yolu da acilabilir. bu denklem de kroos'un bir tik geride sol ic,,, valverde nin de sag ic tandansli bir kurulumla yer almalari surpriz olmaz. ilk macta valverde nin o bolge den saglam bindirmeleri olmustu,,, bi golu de kendisinin ayaagindan ordan guzel bir vurusla bulmuslardi.

< - real ,
zengin atak dokunuslari yaptiran bir kurt hocaya sahip. tek hata,tek bosluk, anlik dalginligin ince ayrintisina kadar taktik satranci kafasinda oynayan bir italyan efsanesi ancelotti. realin italyan hocasi gecen sezonki bu sahadaki hezimetin elbet notunu almis ,dersine calismis sekilde motive cikacaktir bu aksamki versus'a .

<- tum bu nuanslar bir yana ,

ev sahibi dogal olarak bir tik avantajli gorunuyor.
ic saha mac, oturmus bir oyun, cok formda bir mcity, bireysel isimlerin formsal olarak sayica cok olusu , bold ibreyi mcity den yana gosteriyor nazarimda.

son olarak : hak eden kazansin.

hakem orsato- bizim kopen macini da yonetmisti yanlis hatirlamiyorsam.

tahminim kora kor bir mac olur .

iyi seyirler diliyorum izleyecek renkdaslarimiza .

saygi ve selamlar.
Hocam ben dünkü macları 2/2 bildim.
Sen atletico madrdi hocası övdün ama ben Allah dortmundun yaninda dedim.

Dini yok saymaya devam ettikce tahminlerin helak olacak

Hürmetler.

Üst Alt