⚽ SL 23/24 H:11 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | MS | 3 Kasım - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dun Abdulkerim Bardakcinin itisme pozisyonunda

K.pasali it.. Kendini nasil yere atip kac takla gordunuz mu? Ve yuzunu tuttu !

Ben gordum !

Ve yayinci kurulus pozisyonun tekrarini vermedi..
Amac su; algi yaptirmak

Kasimpasa su oyunun degil aynisini yuzde 10 unu fenere oynasa son 10 senede illa bir mac puan alir..

Ama oynar mi?

Bunlari kamuoyunda konusmamiz gerek

Ozellikle

Kasimpasa
Rize
Hatay
Sivas
Hatta Alanya..

Bu takimlarin fenere karsi komik oyunlarini surekli gundemde tutmaliyiz..

Beceremiyoruz bence tam anlamiyla
Hatta pozisyon sonrasındaki itişmeler sırasında Sadık Çiftpınar, Abdülkerim' i ''Tamam haklısın, sakin ol'' minvalinde sözlerle yatıştırmaya çalıştı. Sevimsiz buluruz ama o davranışı güzeldi doğrusu. Kart aldırmak için numara yaptığının herkes farkındaydı...

İkinci yarı oynanan oyuna herkes 'rölanti' filan demiş de rölanti öyle olmaz. Hoca ısrarla aynı oyunu oynatmaya çalışıyor, enerji düşünce de geriye fazlaca koşmak zorunda kalarak daha da fazla yoruluyor oyuncular...

4-2-4 gibi oynuyor takım ki bekler de aslında orta saha oyuncuları kadar hücuma katılıyor. Öndeki dörtlüyü takımın geri kalanının taşıması zor. Defansa yardımdan ziyade bu kadar top kaybı çok fazla yük bindiriyor. En iyi maçında bile çok kaybı yapan Kerem, merkeze geçtikten sonra bunu daha da abarttı. Ziyech henüz formunu bulmadı; Tete ve Barış da çokça tercih hatası ve top kaybı yapan oyuncular...

Hiç olmazsa skor alındığında ve takım yorulduğunda bari orta sahayı üçleyerek tempoyu düşürmeyi denese iyi olur diye düşünüyorum. Orta saha oyuncularına güvenemiyorsa transfer istemeli. Ndombele tutsaydı sanki öyle kullanacaktı diye de tahmin ediyorum aslında...

Fernando Muslera. Kaptanım! İnşallah hemen dönersin. Harika bir maç çıkardın ve yaşlandıkça artan bu form her geçen gün daha da devasa bir yere taşıyor seni. Heykelin dikilmeli kesinlikle. Lazio ne büyük bir kıyak yapmış bize diye düşünüyorum sürekli. Bizde bıraktığın iz öyle ki maçı bıraktık seni düşündük. Sen Kaleci olarak değil Sporcu olarak bu ülkeye gelmiş geçmiş en iyisisin tartışmasız. 20231106_125525.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kerem Aktürkoğlu. Yeni 10 numaramız mı diyelim 10 oynayan 7 numaramız mı? Galatasaray formasına ve Galatasaray armasına yakışanı yapmaya devam ediyor. Harika oynamaya devam ediyor. Daha önce de söyledik, goller kaçar ama mücadele bakidir. Kerem bu takımın da, ligin de en iyi yerli oyuncusudur. 2023 yılının Avrupada Asist Kralı olmuş bir adamdan bahsediyoruz. Değerini bilen biliyor Potter. Seni seneye La Ligaya omuzlarda uğurlayacağız 🪄20231103_224533.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt