⚽ SL 23/24 H:11 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | MS | 3 Kasım - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şampiyonlar ligi önü ve sonrası her zaman sıkıntıdır Kasımpaşa hücumda fena olmayan formda bir takımdı buna rağmen uzatmalarla beraber son 30 dakikada Günay yere dahi yatmadı.

Büyük takım olayı budur öyle 5-6 atıp şov yapmak değildir her zaman böyle skorlar alamazsın ama skor 1 farklı giderken oyunu tutup kaleciye dahi getirmeden ön bölgede saklayarak sonucu alırsan büyük takımsındır.

Beyler pozisyonlara ne dediler trioda falan bilhassa 13. Dkda Nelsonin kasimpasaliyi ittiğini iddia edip penaltı diye yaygara koparmış kopekler..

Diğerlerini gördüm pozisyonlar hep temizmis

Benim çekindiğim bir maçtı ama ilk yarı sürklase ettik
Biz kaçırıp Rakip gol atınca direnci artıyor tabi
Sonlara doğru pozisyon vermesek de rakibi ümitlendirdik
Öndeyken de hatta sonlara doğru da aynı tarz oyuna devam etmemizi sevmiyorum
Serseri mayın gibi oynuyoruz, her an yiyebilirmişiz gibi geliyor bana
Bu dakikalarda ortasahada pas yapacak adamlarla top gezdirip, risk almadan pozisyon aramamız gerekiyor
Ama biz aynı oynamaya devam ediyoruz ve rakibe de kontra fırsatları sunuypruz
Maç da tenis maçına dönebiliyor

Zaha çok iyiydi, takımla uyumu arttıkça daha da iyi olacak
Ziyech biraz daha geride ama o da ısınıyor
Tete lazım, biraz cesaret ve konsantrasyon
Halil’i neden aldık hala anlamıyprum

Daha farklı olmalıydı maç. BJK maçından beri hep tek farkla kazanıyoruz ve fark olmadığı için canımız sıkılıyor. Ancak iyi tarafından bakarsak, 1-0 ın üzerine yatmayı iyi beceriyoruz. Geriye yaslanmadan, oyundan düşmeden, sürekli saate bakmadan maçı bitiriyoruz.

Hatırlayın Terim döneminde, maç bitmek bilmezdi.

Daha farklı olmalıydı maç. BJK maçından beri hep tek farkla kazanıyoruz ve fark olmadığı için canımız sıkılıyor. Ancak iyi tarafından bakarsak, 1-0 ın üzerine yatmayı iyi beceriyoruz. Geriye yaslanmadan, oyundan düşmeden, sürekli saate bakmadan maçı bitiriyoruz.

Hatırlayın Terim döneminde, maç bitmek bilmezdi.

Dün baya iyiydi yalnız oynadıkça güzel olucak Zaha ve Ziyech ikilisi için kolay değil özellikle Zaha yıllardır palaceda aynı sistemde oynuyor adam ezbere bi oyun şablonu var mesela bi pozisyonda top ayağına gelir gelmez apoya çıkardı Apo geç kaldı işte premier lig temposu böyle bişey adam alışmış orda direk bek oyuncusunun ileri çıkmasına sarkmasına aynı şeyi deniyor ama yavaş yavaş alışıcak alıştıkça farklı olucak ziyechte biraz farklı bi oyuncu belhandada olabilir prime feghouli 2xde ama sakatlanmazsa çok başka seviye olucak

Bu arada bir parantez de oliveraya açmak istiyorum formanın kıymetini anlamış sanırım 2 maçtır biraz toparlanmış gördüm forma girerse

Torreira Kaan orta sahasının önüne konulabilir güzelde olur bir parantezde Okan hocaya kaanı çok güzel bi şekilde 6 numaraya oturttu bence yıllardır özlemini aradığımız 6 numara Kaan olucak hava hakimiyseniz ikili mücadele gücü diagonal pas özelliği ben çok beğeniyorum yaşıda iyi

Benim için en büyük hayal kırıklığı tete oluyor mesela bence mental olarak bir sorunu var yılan gibi topçu ama bi tuhaflık var çocukta

Bu arada bir parantez de oliveraya açmak istiyorum formanın kıymetini anlamış sanırım 2 maçtır biraz toparlanmış gördüm forma girerse

Torreira Kaan orta sahasının önüne konulabilir güzelde olur bir parantezde Okan hocaya kaanı çok güzel bi şekilde 6 numaraya oturttu bence yıllardır özlemini aradığımız 6 numara Kaan olucak hava hakimiyseniz ikili mücadele gücü diagonal pas özelliği ben çok beğeniyorum yaşıda iyi

Ben katılmıyorum Sergio hicbirseyin kıymetini anlamaz anlasa da fiziksel olarak çok zor işi.. Kaan çok iyi niyetli joker bir oyuncu ama ancak devre arasına kadar idare ederkis dönemi bizi yine bir orta saha muhabbeti bekliyor

Üst Alt