SL 23/24 H:12 | Adana Demirspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 12 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:12 | Adana Demirspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 12 Kasım

Göreceğiz bakalım bunlar yatacak mi acaba.Rakibin stoperi ve orta sahası yokken şu maçı anca bilerek kaybedebilir ads.Baskanlari yatmaya müsait bir adam , bakalım.50 yaşındaki 190 adamdan akan oyunda gol yerlerde anlaşılır zaten

ertac denen laleyi nasıl durduracaksınız?stoperleri fena degil ama onlara da guvenmiyorum.belhanda ve ndiaye zaten anca bize oynar

Geçen sene kırılma maçlarının hepsini hakemler sayesinde kazandılar.Alanya deplasmanı,içerde oynadıkları Ankaragücü maçı ilk aklıma gelenler.Ts maçında ne kadar puan kaybedeceklerini beklediysem bu maçta da bir şekilde kazandıracaklarını düşünüyorum

Geçen sene kırılma maçlarının hepsini hakemler sayesinde kazandılar.Alanya deplasmanı,içerde oynadıkları Ankaragücü maçı ilk aklıma gelenler.Ts maçında ne kadar puan kaybedeceklerini beklediysem bu maçta da bir şekilde kazandıracaklarını düşünüyorum
Bence tam tersi Erden Timur açıklamalarından sonra daha fazla göstere göstere yapamazlar. Bugün bile fenere çalıştılar Adana Demirspor maçında da çalışırlarsa iddaaların doğruluğu net kanıtlanmış olur.

bunlar hic umrumda degilde hayalim sezonun ilk yarisini 55puanla kapatmak. kimse duramaz birdaha onumuzde.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla çoğumuz TS maçından degil de ads maçından ekmek. Çıkmasını bekliyorduk.

Ts ekstra oldu , o yüzden ads de puan kaybı yaşasınlar yasamasinlar çok takılmam. Fener 2. Yarı seri düşüşe geçecek zaten.

Hatay maçıni kazanırsak , bunlar ads maçına çok stresli cikicak.

Üst Alt