SL 23/24 H:12 | Adana Demirspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 12 Kasım - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:12 | Adana Demirspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 12 Kasım

Kluivert hoca Adana Demir'in en kötüsüydü, fener daha yakındı galibiyete puan kaybetmeleri süper oldu, bizim Ndaye yine taş gibi oynuyor, Gravilion üst takımları hakediyor.

Bence bu zeminde futbol oynatanlar öncelikle futboldan men edilmeli

5 dk baktım top gitmiyordu

Kluivert zaten hoca değil
Bizim maçta da zemin berbattı. O kadar yatırım yapılıyor ama o yaptığın yatırımların oynadığı zemine bak. Bir de en kolay çözülecek konulardan biri zemin. Koyarsın ciddi bir kural ve standart uymayanın maçlarını başka statlarda ve gerekirse puan cezası verirsin yada kulüplere vereceğin paradan kesesin senelik belirli bir bedel anlaşırsın bu işi en iyi yapan şirketlerden biriyle tüm statların bakımını o şirket yapar standart düzgün zemin olur böylelikle. Neden yapılmaz bunlar gerçekten anlamıyorum. Büyük takımlar diğer konular kadar bu konuda baskı yapsa Tff'ye kesin düzelir ama onlarda umursamıyor.

Fener'in de bizim de kadro kalitemiz ligin üzerinde. Ama kayıplar olacak bu da normal bu kayıplardan kim daha güçlü döner kırılmaz ise o ipi göğüsler. Biz de İcardi'nin sakatlığını atlatması gerekiyor yada onu atlatana kadar yerine Barış'ı oynatmalıyız ve Cl maçları sonrası rotasyona daha net yapmalıyız. Fener'de sakatlık sorunun yanında Dzeko ve Tadic'in yaşları sebebiyle özellikle ligin 2. yarısında düşüşleri, psikolojik etmenler önemli olacak.

Açıkçası Cengiz gibi bir çöpe bu kadar para vermiş olsak utançtan ölürdüm

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu göbeğe attıkları paslardan aynı şekilde atarlarsa torreira 3 tane falan top kapıp karşı karşıya pozisyon yaratır.

Bizde daha çok Toreira daha önde, topun olduğu yerde oluyor gbi geliyor bana
Göbekte pasın olduğu yerde ise Abdül ya da solbek basıyor
Sorun da orada başlıyor, solbek geç kalırsa basmaya giderken önde yakalanıyor ve arkası bostan oluyor
O sırada diğer ortasahamız nerelerde oluyor hiçbir fikrim yok

Üst Alt