⚽ SL 23/24 H:12 | Hatayspor 2-1 Galatasaray | MS | 11 Kasım - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hangi forvetle başlamalıyız

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .
Maçı kazanmak dahi istemeyen bir takıma kaybetmek çok daha moral bozucu oldu, rakip savunma yapmak dışında sahada bile yoktu. Nasıl kaybettik halen aklım almıyor. Beraberliği bir nebze anlardım ama 3 puan birden bırakmak saçma sapan bir durum oldu.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kayıp olarak görsek de bence iyi bir uyarı oldu bize bu maç. Pozisyon da bulmadık değil ama o konuyu da çözmeliyiz. Icardi dışında yeterince skor katkısı alamıyoruz takımdan.

rezil bir sonuc okan hoca bari bir puan cikarsaydim demeyi ne zaman ogrenecek.

stoper hattimiz nerdeyse orta saha onunde kuruluyor amator takimi bile iki hizli oyuncu ile gol atar bize.

rakip zaten kapaniyor 11 kisi biraz geriye oyunu cekip bizim gecis hucumu yapmamiz gerekirken yuklendikce yukleniyoruz.

bir de bunu bayerne ve manc utd a yapmaya calisiyorsun pes vallahi

big şikecilerin adana deplasmanındaki oyununu görünce daha da kızdım bu maçtaki kayıba.
Herifler hedefi lig koymuş avrupada koşmadılar bile ligte köpek gibi saldırdılar.
Biz daha bayern romantizmi anlatalım dinleyelim okuyalım.
Kadroda gözü kapalı oynatacağın 15-16 adamın yoksa işin zor sır burda.
Biz 12.adam olarak barışı gözü kapalı atıyoruz 13 yok 14 yok 15 yok 16 yok
Hoca nedense güvenemiyor yedeklere asları her şartta bu kadar uzun oynatan hoca yoktur dünya üzerinde rotasyondan korkan.diri bir 11 ile hatayı çok rahat yenerdik.

Üst Alt