SL 23/24 H:13 | Fenerbahçe 2-1 Karagümrük | MS | 26 Kasım - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:13 | Fenerbahçe 2-1 Karagümrük | MS | 26 Kasım

Sana gelen raporlar içinde kural dışı bir mesajım varsa hodri meydan istediğini yap. 2017'den beri bildiğimi inandığımı yazdım, yazmaya devam edeceğim. Tepki çekerim korkusu hiç yaşamadım. Başkan olduğu zaman Ali Koç'u çok sevdiğimi bile yazdım burada o zamanlar. Uyarı bile gelmedi. Ama havadan nem kapip Galatasaray düşmanlarına övgü demen tamamen subjektif yorum. Ben burada istediğim kadar kendimi parçalayım istediğiniz yerden tutup cezamı hak olarak göreceksiniz. O yüzden sıkıntı yok. Ben sadece söylüyorum. Bu bakış açısı ile ben demek daha çok ceza yiyeceğim. İleride çünkü herkesin penaltı dediği noktada bence penaltı değil demek suçmuş.
Harbi sıkıntılı birisin onu anladım. O gün hatay maçında Galatasaray doğranıyor İcardi'nin pozisyonuna penaltı verilmiyor millet sinir küpü by objektif tahir soluğu saniyesinde forumda alıp forumda buna nasıl penaltı verilmez denilen mesajı buluyor hışımla ''ne var icardi sakat değil mi neresi penaltı diye'' minvalinde nedense o gün sözde objektif olası gelip bu yorumu yapıyoe. Millet tepki verince mesajı evirip çevirip kıvırıyoe. Hani babanla tartışmıştın sinirle yazmıştın o mesajı bu konuda da Ermen T. penaltı değil demiş bende o nerse doğrudur diyip yazdım diyorsun. O hafta fener övücülüğünden sana göre objektiflik bir sürü rapor gelmişti o mesajın bu toplamın sonucu oldu kalın kafana girmesi için daha ne kadae anlatayım. Normalde 1 ay ceza yemen gerekiyordu gittin ağladın admine 1 haftaya düştü onuda sanki lütuf sayıp 1 haftadır haksız ceza yedim diye forumda her konuda zırlıyorsun, burası çocuk parkı değil bizde seni güdecek değili iftiraya devam edersen tabi ki ceza alacaksın.

İftira dolu mesajlarına cevap vermedim, 1 hafta cezayı pire için yorgan yakmaya çevirdin. Seni alıntılayıp mesaj yazmadım ama o kadar ardını yakmışım ki senle azıcık alakası bulanan mesaja hemen damladın. Benim sabrımı daha fazla sınama.

fbye karşı objektifliğini antuya gidip yapabilirsin.

Harbi sıkıntılı birisin onu anladım. O gün hatay maçında Galatasaray doğranıyor İcardi'nin pozisyonuna penaltı verilmiyor millet sinir küpü by objektif tahir soluğu saniyesinde forumda alıp forumda buna nasıl penaltı verilmez denilen mesajı buluyor hışımla ''ne var icardi sakat değil mi neresi penaltı diye'' minvalinde nedense o gün sözde objektif olası gelip bu yorumu yapıyoe. Millet tepki verince mesajı evirip çevirip kıvırıyoe. Hani babanla tartışmıştın sinirle yazmıştın o mesajı bu konuda da Ermen T. penaltı değil demiş bende o nerse doğrudur diyip yazdım diyorsun. O hafta fener övücülüğünden sana göre objektiflik bir sürü rapor gelmişti o mesajın bu toplamın sonucu oldu kalın kafana girmesi için daha ne kadae anlatayım. Normalde 1 ay ceza yemen gerekiyordu gittin ağladın admine 1 haftaya düştü onuda sanki lütuf sayıp 1 haftadır haksız ceza yedim diye forumda her konuda zırlıyorsun, burası çocuk parkı değil bizde seni güdecek değili iftiraya devam edersen tabi ki ceza alacaksın.

İftira dolu mesajlarına cevap vermedim, 1 hafta cezayı pire için yorgan yakmaya çevirdin. Seni alıntılayıp mesaj yazmadım ama o kadar ardını yakmışım ki senle azıcık alakası bulanan mesaja hemen damladın. Benim sabrımı daha fazla sınama.
Hakaretlerini al ve git. Bir de moderatör olacaksın. Saygısız.

Güçlü olmamız lazım.. Terim bir konuşmasında "güçlü olmazsan dokunurlar az dokunurlar çok dokunurlar ama dokunurlar" diyordu yanlış hatırlamıyorsam son maç averajla şampiyonluğun gittiği malatya maçı sonrasıydi

Güçlü değiliz maalesef bjk kadar ts kadar hatta basaksehir kadar bile Güçlü değiliz saha dışında..

2018-19 sezonundan beri mahvettiler bizi sahada..O sezin basaksehirin nasıl kullandığını herkes biliyor..

2019-20 sezonunda pandemiyi fırsat bilip 6 saniye falan filan diyerek çaldılar..

2020-21 sezonunda yaşananları herkes biliyor

Geçen sezon o kadar dominant olmasak o sampiyinluk da gitmişti..

Ne federasyonda ne de medyada hiç yokuz neredeyse hele medyadaki durumumuz rezalet..

Eskiden haluk yürekli,,serhat ulueren gibi gs li adamlar iyi kanallarda program yaparlardı yeri gelirdi aziz yıldırım falan yerden yere vurulursun şimdi bu adamlar tv ye çıkarılmiyor..Medyadaki çoğu mudur ya fb li ya bjk li ya da ılık orta yolcu gs li...Bunu kirmazsak işimiz zor..

İftira ve görüş arasındaki çizgiyi bilmiyorsun. Ben görüşlerimi yazıyorum. Ama sen moderatör olmanın tuhaf rahatlığı ile hakaret ediyorsun. Aramızdaki fark bu. İstediğin kadar çıldırabilirsin milletin gazına geldin hakikat bu.
beklediğim mesaj geldi nerde kaldı diyordum bende. o haklı olmanın rahatlığı sende de suçluluğun çıldırması var. haklı olsan yazarsın bir mesaj oturursun yerinde her konuda ağlamazsın. çıldırdığım filan yok 1 haftadır çıldıran sensin mesaj yazsamda saldırsam diye bekliyordun ama ağzının payını aldın.

Burası Galatasaray forumu, Galatasaray aleyhine yapılan bir hatayı fbliler gibi çıldırarak savunan birine cevap vermek için gaza gelmeye gerek yok. Fazla vaktimi aldın ben haklıydım diye 200 konuya yazabilirsin hatta forum bannerine reklam verebilirsin. Bundnian sonra senle mesajlaşmam olmaz bana karşı iftiralarına dolaylı veya şahsen devam edersen gerekli cezayı alırsın.

Bu işi bu ülkede duzeltebilcek tek kişi var oda yapar mı sanmıyorum başka da birsey demiyorum. Bütün maçlarımızı alıp kazanmaktan başka çaremiz yok. Öğrenilmiş kabullenilmis çaresizlik ne denilebilirki. Adalet...

İftira ve görüş arasındaki çizgiyi bilmiyorsun. Ben görüşlerimi yazıyorum. Ama sen moderatör olmanın tuhaf rahatlığı ile hakaret ediyorsun. Aramızdaki fark bu. İstediğin kadar çıldırabilirsin milletin gazına geldin hakikat bu.

beklediğim mesaj geldi nerde kaldı diyordum bende. o haklı olmanın rahatlığı sende de suçluluğun çıldırması var. haklı olsan yazarsın bir mesaj oturursun yerinde her konuda ağlamazsın. çıldırdığım filan yok 1 haftadır çıldıran sensin mesaj yazsamda saldırsam diye bekliyordun ama ağzının payını aldın.

Burası Galatasaray forumu, Galatasaray aleyhine yapılan bir hatayı fbliler gibi çıldırarak savunan birine cevap vermek için gaza gelmeye gerek yok. Fazla vaktimi aldın ben haklıydım diye 200 konuya yazabilirsin hatta forum bannerine reklam verebilirsin. Bundnian sonra senle mesajlaşmam olmaz bana karşı iftiralarına dolaylı veya şahsen devam edersen gerekli cezayı alırsın.

arkadaşlar sakin olalım

fbye odaklanalım

Üstat Erman Toroğlu VAR ilk geldiğinde ne değişecek ki oradakiler de hakem demişti. Tartışmalar bitmez demişti. Büyük adam

Ermanda yanar döner adam geçiniz.

Var nasıl degiştirmedi yahu görmüyormusunuz.Var geldi bunlarin bütün foyası çikti.

Var yokken hakem göremedi,süzemedi denilip geçiliyordu.
Baktılar olmayacak artık vara rağmen namussuzluk yapıyorlar.buradada en büyük süc bizim başımizdakilerde.şu zaman kadar tepki verilmemesi tam bir kepazeliktir.

Ermanda yanar döner adam geçiniz.

Var nasıl degiştirmedi yahu görmüyormusunuz.Var geldi bunlarin bütün foyası çikti.

Var yokken hakem göremedi,süzemedi denilip geçiliyordu.
Baktılar olmayacak artık vara rağmen namussuzluk yapıyorlar.buradada en büyük süc bizim başımizdakilerde.şu zaman kadar tepki verilmemesi tam bir kepazeliktir.
Erman hoca en sık takip ettiğim hakem yorumcularından. Aslında çoğu yorumu doğru. Tabi arada oda hatalı yorumda bulunabiliyor veya olay bizim aleyhimize ise bize yanlış gelebiliyor.

Diğer özellikle de Çakar gibi zirzoplara göre Erman hocayı 1000 defa tercih ederim.

Üst Alt