⚽ SL 23/24 H:13 | Galatasaray 4-0 Alanyaspor | MS | 25 Kasım - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kazanmamız gerekiyor gibi görünen maçta Manu'ya karşı, eğer her zamanki gibi önde presle defansı da ileriye çıkararak oynayacaksak sanki Sanchez-Kaan veya Apo-Kaan (şu an ideal stoperlerin hangisi yoksa artık) daha ideal ikili gibi duruyor. Zor karar tabi.

Çok emin değilim ama şu anki haliyle Nelsson'u stoper oynatmaktansa Torreira yanında Oliveira'ya güvenebilirim maç başında. Ha Nelsson oynarsa o zaman Boey'e sen çok gitme demek lazım. O zaman hücum etkinliğimiz azalır korkarım.
Manu'nun kazanması şart bizim değil. Çok riskli oynayacağımızı sanmıyorum.

Manu'nun kazanması şart bizim değil. Çok riskli oynayacağımızı sanmıyorum.

Bayern deplasmanında bile önde hayli pres yaptıysak bizi gruptan çıkarmaya yaklaştıracak şu maçta da yaparız gibi geliyor. Kazanmaya mecburuz derken de Kopenhag deplasmanına beraberlik cepte gitmek açısından düşünmüştüm yoksa matematiksel değil. Zaten grubun puan durumu çok saçma sapan bir hal aldı. Hesap kitap yapmadım ama son 2 maçtan 2 puan alırsak gruptan çıkma şansımız 3 puan aldığımız senaryolara göre daha yüksek miydi neydi. Sadece sanki 4 puan hedefleyeceksek içerideki Manu maçında önce bir 3 puanı cebe koymayı düşünmek daha mantıklı gibi geliyor.

taraftar baya sessizdi bugün grev falan mı vardı

Hocam çoğu elinde telefonla maçı çekip story atıyor. Bilete 3 bin lira para vermişim bağırmaya mı geldim diyen adam bile görmüşüm ne yazık ki bu durum düzelmez işte derbi maçları şampiyonluk maçları vs dışında etkileyici atmosfer bulamazsın ki o maçlarda bile eskinin yarısı etmez. Mesela bu yıl deplasmanda United’ı yendiğimiz maçtaki taraftar bugün 50 bin kişiden daha çok bağırıp sesi çıkıyor. Herkes takım tutar ama herkes taraftar olamaz diyorum bunun maalesef bulunduğumuz mevcut dünya dönemiyle de ilgisi var 10 yaşındaki velet twitterdan, takımın hocasına ahkam kesip taktik vermeye çalışıyor ne beklersin ki

Hocam çoğu elinde telefonla maçı çekip story atıyor. Bilete 3 bin lira para vermişim bağırmaya mı geldim diyen adam bile görmüşüm ne yazık ki bu durum düzelmez işte derbi maçları şampiyonluk maçları vs dışında etkileyici atmosfer bulamazsın ki o maçlarda bile eskinin yarısı etmez. Mesela bu yıl deplasmanda United’ı yendiğimiz maçtaki taraftar bugün 50 bin kişiden daha çok bağırıp sesi çıkıyor. Herkes takım tutar ama herkes taraftar olamaz diyorum bunun maalesef bulunduğumuz mevcut dünya dönemiyle de ilgisi var 10 yaşındaki velet twitterdan, takımın hocasına ahkam kesip taktik vermeye çalışıyor ne beklersin ki

gol attığımızda bile bi canlanma olmadı taraftarda yav büyük rezillik

Üst Alt