⚽ SL 23/24 H:14 | Pendikspor 0-2 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
11 deplasmanimiz kaldi.

Sivas
Fener
Trabzon

Samsun
Ankaragücü
Besiktas
Kasimpasa
Alanya
Adana
Karagümrük
Konya
Sivas(Kopenhag dönüşü zor maç)
Fener(zor maç)
Trabzon(Zaha ve Ziyech afrika kupasında)

Samsun(Zaha ve Ziyech afrika kupasında)
Ankaragücü(Zaha ve Ziyech afrika kupasında)
Besiktas(zor maç)
Kasimpasa(kolay)
Alanya(kolay)
Adana(ortalama)
Karagümrük(kolay)
Konya(kolay-ortalama)

Tek umudum devre arasi sol bek ve tor yanina bir 6 veya 8 alinmasi. Yoksa boyle isimiz cok zor. Her mac karin agrisi
Angelino alınabilecek en üst seviye sol beklerden birisiydi. Yarın alacağımızda da benzer durum yaşanabilir.

Onun dışında ŞL dönüşleri transferle de çözülmez bana göre oynamayan geriliyor çünkü. Herkes full motive hazır kalamıyor.

ŞL dönüşü dışındaki maçlardaki genel sorun da bitiricilik eksikliği bence bu mevkilerle alakalı değil. Genel olarak lig için çok daha fazlasına ihtiyacımız yok.

Kopenhagta bütün enerjimizi tuketecegimizi düşünürsek dönüşte olacak Sivas maçına banko puan kaybı diyebiliriz hem yorgunluk hemde bugünkü gibi pek çok oyuncunun laubali oyun tarzı olacak muhtemelen,hoca da ucl dönüşleri için farklı önlemler alır diye düşünüyorum ama yok yine aynı stoper genç çocuk varken keremi stopere koymak çok büyük hayal kırıklığı,umarım birisi uyarir

11 deplasmanimiz kaldi.

Sivas
Fener
Trabzon

Samsun
Ankaragücü
Besiktas
Kasimpasa
Alanya
Adana
Karagümrük
Konya
mevcut duruma göre :

sivas 3
fener 3
trabzon 1
samsun 3
ankaragücü 3
beşiktaş 0- burada belki bu yıl kazanırız ama minimize etmek istedim durumumuzu -
kasımpaşa 3
alanya 1
adana 1
karagümrük 3
konya 3

bu tabloda şampiyon olur muyuz emin olamadım ancak sonuçları minimize ettim

11 deplasmanimiz kaldi.

Sivas
Fener
Trabzon

Samsun
Ankaragücü
Besiktas
Kasimpasa
Alanya
Adana
Karagümrük
Konya
Fb nin de 13 deplasmanı kaldı.
Bjk
Kayseri
İstanbulspor
Gaziantep
Başakşehir
Antalya
Rize
Hatay
Trabzon
Karagümrük
Sivas
Konya
Galatasaray

Dipnot: bunlara yatan çoğu takım potaya gireceği için 2. Yarıda satış yapsınlar da görelim Rize gibi düşüp sonra çıkmak için uğraşırlar.

Son düzenleme:
Sivas(Kopenhag dönüşü zor maç)
Fener(zor maç)
Trabzon(Zaha ve Ziyech afrika kupasında)

Samsun(Zaha ve Ziyech afrika kupasında)
Ankaragücü(Zaha ve Ziyech afrika kupasında)

Besiktas(zor maç)
Kasimpasa(kolay)
Alanya(kolay)
Adana(ortalama)
Karagümrük(kolay)
Konya(kolay-ortalama)
Kötü olmuş yaw. Erken elenseler yetişme ihtimalleri yok mu ankara maçına falan

Ligde derbiler hariç çok ağır oynuyoruz. Topu alan defansta olsa bile önünde adam olmasına rağmen top sürmeye çalışıyor ve oyunu yavaşlatıyor. Dikine hızlı oynasak iş bitecek ama olmuyor

Futbolda en sevdiğim oyuncu tarzı Mertens ve Ziyech gibi şut çekebilen oyuncular çünkü her maç kalenin önünden gol atma şartın yok zaten şut çekmezsen gol atamazsın.

Rizespor maçında da Oliveira şut çekti gol oldu maçı kazandık. Geçen sene Midtsjö şutör bir oyuncu değil ama tamamen kapanan Adana Demirspor'a karşı ceza sahası dışından vurdu ve skoru açtı. Zorlandığın maçlarda ya da tamamen topun arkasına geçen rakiplere uzaktan şut atmak gerekiyor.

Bugün hem Mertens ilk golde kilidi açtı Ziyech ise maçı kopardı. Oradan şut çekmeleri yerine halen kapalı savunmaya doğru sürekli sağa sola oynayıp ceza alanına girmeye çalışsak berabere bitebilirdi hatta net biterdi.

Üst Alt