⚽ SL 23/24 H:14 | Pendikspor 0-2 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler defans bölgesinde oynamamış adamları defansa beke koymak bence hiç olmaz. Barış için o bölgede bayağı oynaması lazim. Ben yinede Kaan sağ bek, boeyin sol bek olduğu bir senaryoyu denememiz gerektiğini düşünüyorum. Bu maç için bu şekilde bir deneme yapılabilir.

Şu maçta rotasyon yapmazsak Hatay maçının aynısını görürüz, o maç da torreira boey bile kosamiyordu, Okan hoca umarım anlamistir artık, rakip isterse 3. Lig takımı olsun, fizik olarak bitik olursan yenip geçiyorlar. O yüzden çok ciddi rotasyon lazım

Yav birakin allah askina ne dinlenmesi? Mt gitmeyenler 4gun dinlendi zaten. Dinlendirelecek olan varsa mt gidenler dinlendirilir en fazla

Istanbulda oynadik, bu mac ta istanbulda. Ilk 11 baslayanlar bugun rejenerasyon yapiyor zaten. Yarin taktik idman cumartesi mac. Neyin dinlenmesi?

Bu dediğin gibi bir dünya yok, Bayern bile bizim maçtan sonra 5 kişi rotasyon yaptı, şu United maçı tahmin ettiğinden fazla yoruyor, rotasyon olmasın yüzde 80 kaybederiz. Çok net söylüyorum. Sadece yol yormuyor.

Bu dediğin gibi bir dünya yok, Bayern bile bizim maçtan sonra 5 kişi rotasyon yaptı, şu United maçı tahmin ettiğinden fazla yoruyor, rotasyon olmasın yüzde 80 kaybederiz. Çok net söylüyorum. Sadece yol yormuyor.
Katilmiyorum. Bayernin rotasyonu ile bizimki ayni degil. Adamlarin yedekleri de bundesliga da ilk 2ye oynar. Bizim yedekler 5ci olursa öp basina koy

bu maç çok önemli, bu maçı kazanırsak olası bir bu hafta fenerbahçe'nin puan kaybı olayı çok başka yerlere taşır...

Eskiden bütün golleri Icardi atıyor diye şikayet ediliyordu. Bu sene Hem Icardi, hem Zaha, hem Ziyech, hem Kerem hepsi bombalıyor.

Üst Alt