SL 23/24 H:15 | Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe | MS | 9 Aralık - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:15 | Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe | MS | 9 Aralık

derbi tarihinde, kendi evinde bu kadar kötü oynayan, tirbün olarak bile silik kalan bir takım görmedim ya.

bazen bazı takımların çok iyi kadroları/dönemleri olur, karşı taraf kadro kalitesi olarak çok zayıf olur, yine de zayıf olan takım çıkar onur mücadelesi verir, yenilse de çatır çatır oynar.

çoğu zaman derbi maçlarında bir takım fark bile atsa, vurduğu gol olmuştur, oyun olarak fark yiyen takım yediği fark kadar ezilmemiştir yine de. (6-0'lık maç, 5-1'lik maç örneğin) hem de kendi evinde.

fb'n kadrosu tarihinin en iyi kadrosunun yanından bile geçmez, bir iki oyuncusu var onun dışında gayet ortalama bir takım. fakat bjk öyle bitik haldeydi ki, tirbünleri bile maçı verdi yahu. inanılmaz şanslı bir fikstürü var bu sene fb'in gerçekten.

derbi tarihinde, kendi evinde bu kadar kötü oynayan, tirbün olarak bile silik kalan bir takım görmedim ya.

bazen bazı takımların çok iyi kadroları/dönemleri olur, karşı taraf kadro kalitesi olarak çok zayıf olur, yine de zayıf olan takım çıkar onur mücadelesi verir, yenilse de çatır çatır oynar.

çoğu zaman derbi maçlarında bir takım fark bile atsa, vurduğu gol olmuştur, oyun olarak fark yiyen takım yediği fark kadar ezilmemiştir yine de. (6-0'lık maç, 5-1'lik maç örneğin) hem de kendi evinde.

fb'n kadrosu tarihinin en iyi kadrosunun yanından bile geçmez, bir iki oyuncusu var onun dışında gayet ortalama bir takım. fakat bjk öyle bitik haldeydi ki, tirbünleri bile maçı verdi yahu. inanılmaz şanslı bir fikstürü var bu sene fb'in gerçekten.
Necip'in Süper Lig'de büyük takimlara karsi ön liberoda ilk 11 basladigi maclar:

09.12.2023 Besiktas 1-3 Fenerbahce
24.05.2015 Galatasaray 2-0 Besiktas
27.01.2013 Galatasaray 2-1 Besiktas
07.10.2012 Fenerbahce 3-0 Besiktas
20.02.2011 Besiktas 2-4 Fenerbahce
06.03.2011 Besiktas 1-2 Trabzonspor

Daha önce 5 kez oynamis ve hepsinde kaybetmissin ama ders almamis gibi ayni seyi yine deniyorsun. 8 senedir Necip hic bir derbide ilk 11 baslamamis ön liberoda. Bunu da net olarak görüyoruz.

ben gördüm, 3-0 kazandığımız zaniolo'nun attığı 2 golde FB'nin farkı yoktu

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onlar 90 dk mücadele edip,geri kostu ama kötülerdi.bu bjkyle zerre alakaları yoktu.2.yarida bjkli oyuncular fb hucum ederken 5 metre gerisindelerdi her defasinda fblilerin.bjk zaten maça 10 tane eksikle çıktı,üstüne ortasahasiz ve bekler olmadan oynadılar.necip fb stoperlerinden iyi olmasına rağmen maçı ortasahada tamamladı.

hadi takımı geçtim tribün nasıl bu kadar reaksiyonsuz olabiliyor anlamak güç. bu bjk denen takım bu sene fener yalakalığı işini öyle abarttı ki taraftarları da bu duruma uyum sağladı heralde. kendi evinde küsküyü yemek koymuyor bunlara. sözde çarşı gibi bi taraftar grubu olan takım oynanan bu rezilliğe ses çıkaramadı. bizim maçta olsa sahaya atlarlardı.

Üst Alt