SL 23/24 H:15 | Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe | MS | 9 Aralık - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:15 | Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe | MS | 9 Aralık

nords maçından sonra fenerin tepe taklak gideceğini düşünüyordum, fredin de dönmesiyle 2 maçta 6 puan yazmaları yine can sıktı. beşiktaş deplasmanı ne olursa olsun ligin bizden sonraki en zor deplasmanıdır. arapta acayip bir bal var. oyuncular tamamen kendi kendine oynuyor. kimsenin arapı taktıgı falan yok. bunlara kadıköyde koyarsak üzerine bi de arabistanda koyarsak o dakkadan sonra ne fener kalır ne arap kalır. aralık ayı her yönden ligin ve bizim kaderimizi belirleyecek. kopenhag sivas karagümrük ve fener 4 maçta 4 galibiyet alırsak rüya sezon olacak devamında. sonra gelsin şampiyonluk ve çeyrek final :D

Usta ne anlatıyorsun Allah aşkına? Nord maçında da, Ludo maçında da vardı bu eleman. Bir cacık yaptığını göremedik. Herif döktürdü demişsin bir de. Türk ligindeki sahtekarları ve Mener'in arka bahçesi takımları ciddiye mi alıyorsunuz? Avrupa'ya ve onlara yatmayan 1-2 takıma bakarsanız gerçeği görürsünüz.
Ben o maçlarda iyi oynadı mı dedim bugün döktürdü dedim

Herif rakibin ceza sahasında fink atmış. 44 kez topla buluşup 5 kilit pas atmış. Gol atmış, penaltılar aldırmış, az daha kırmızı kart aldırmış. 9 ikili mücadelenin 6'sını kazanmış. Daha ne olması lazım birinin döktürmesi için

Cicaldau'nun 10 katı futbolcu olduğunu bir defa izleyen anlar

Senin gibi maçtan önce Fb kazanamaz mümkün değil popülizmi yapıp maçtan sonra da bok mu atalım. Önümüzü görmeye çalışıyoruz sis etme.

Ben o maçlarda iyi oynadı mı dedim bugün döktürdü dedim

Herif rakibin ceza sahasında fink atmış. 44 kez topla buluşup 5 kilit pas atmış. Gol atmış, penaltılar aldırmış, az daha kırmızı kart aldırmış. 9 ikili mücadelenin 6'sını kazanmış. Daha ne olması lazım birinin döktürmesi için

Cicaldau'nun 10 katı futbolcu olduğunu bir defa izleyen anlar

Senin gibi maçtan önce Fb kazanamaz mümkün değil popülizmi yapıp maçtan sonra da bok mu atalım. Önümüzü görmeye çalışıyoruz sis etme.
Şahsi laf atma usta, icap etmez.

szmanski falan hikaye fenerin tüm bağlantısını Dzeko sağlıyor dzeko'nun bağlantı oyunu szmanski ve irfan'a alan açıyor boşuna bu kadar haftada o kadar gol atmadılar dzeko'yu rahat ettirmez sıkı marke edersen oyun güçleri önemli ölçüde düşer, dün adama mest oldum o yaşta kaç top kullandı kaç kere koşu attı müthişti gerçekten.

Üst Alt