SL 23/24 H:15 | Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe | MS | 9 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:15 | Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe | MS | 9 Aralık

Beşiktaş bu maçı kazanacaktır diye düşünüyorum onlar açısından yeni bir başlangıcın ilk maçı ve bir derbi iyi bir motivasyonla sahada olacaklardır. Fener'i yenmek onlar için sezonu yeniden hareketlendirir.

Fenerin Sivasspor maçı 4-1 bitti ama Emrah ve Barrow olsaydı muhtemelen 3-3 bile bitebilirdi fenerin orta sahası geçişe inanılmaz müsait olduğu net ortada Saiz ve Charisis resmen orta sahada çok boş alan yakaladılar kanatları kötü olmasa net olarak puan çıkarabilirlerdi.

Beşiktaş'ın kadrosu net olarak maçın favorisi olur ne kadar kötü olurlarsa da olsunlar merkezde 2 tane delici oyuncu tipi var fenerinde en hızlı geçiş yediği nokta merkez normal şartlarda 3-1 bitmesi lazım dahada farklı bir skor olabilir.

Beşiktaş cephesinde yeni yönetim değişimi oldu her değişim gibi takım içi pozitif yansır ekstra primlerde olacağını düşünürsek %70-%20-%10 derim.

Mert
Onur - Necip - Colley - Umut
Amir - Gedson
Rashica - Ox - Rebic
Aboubakar​

Hasan Arat takımı fb ye yatırıp gerçek bjkli olur. Zaten ilk maçı kim ne diyecek fenerbahçelerine feda olsun.

Buyuk $ikeciler gerekeni yapar, koseleri tutar, hakemler ayarlanir, hatta mac sonu " ... kara gece" temali yazilar dahi hazirlanmistir. Biz ne yapiyoruz peki ? Onumuze geken her takimdan 3 puan alip geciyoruz bu tiyatroya aldanmadan.

Bjk kötü durumda ama yeni gelen yönetim bazi toplantilar yapacaktir takim ile,iyi bir baslangic yapmak isterler

Fener ise hala kötü oynuyor,arka bahceleri ile oynadiklari macta bile kötü bir oyun vardi

Üst Alt