⚽ SL 23/24 H:15 | Galatasaray 3-1 Adana Demirspor | MS | 8 Aralık - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ayrıca Nando kaptan olmasına rağmen kart gösteriliyor, daha şiddetli itiraz yapan ama kaptan olmayan bazı isimler kart görmüyor. Ne kadar saçma kararlar. Hakemler standart olarak çok kötüler kararların maç maç değişmesine dur denmeli ama umudum yok.
Hakemler de standart yok Fener maçlarında İrfan Can Kahveci hakemin yüzüne tüküre tüküre konuşuyor, yerleri yumrukluyor, sürekli el kol yapıyor kart falan yok ...

Hakem ne kadar olması gereken dışında olsun - ne kadar art niyetli olursa olsun

ben fenere geçilen kıyakla adamların puan olarak ayakta durmasını sağlayan hataların hiç birinin bize ama isteyerek ama istemeyerek yapılmasını istemem. Çifte standart evet ama bize de çal moduna girmem hiç

ben esas bjk , Adana(gerçi artık zor biraz), TS nasıl delirmiyor ona şaşırıyorum. Onlar kovalaması lazım feneri - bu hatalarla puan bu kadar açık. sessiz kalmaları çok sıkıcı.

Dün kafamda bişey canlandı benim bakambuyu Mertens rolünde veya orta sahada kullanmak lazım topu hızlı alıp gidebiliyor

Hakem ne kadar olması gereken dışında olsun - ne kadar art niyetli olursa olsun

ben fenere geçilen kıyakla adamların puan olarak ayakta durmasını sağlayan hataların hiç birinin bize ama isteyerek ama istemeyerek yapılmasını istemem. Çifte standart evet ama bize de çal moduna girmem hiç

ben esas bjk , Adana(gerçi artık zor biraz), TS nasıl delirmiyor ona şaşırıyorum. Onlar kovalaması lazım feneri - bu hatalarla puan bu kadar açık. sessiz kalmaları çok sıkıcı.
Zaten Galatasaray lı olup hakem hatasıyla kazanılan maçtan sonra mutlu olan taraftarımız %1 dir. Ama aleyhimize o kadar hata yapılıyor ve her maç sonrası sanki doğranan karşı tarafmış gibi algı yapılıyor ki artık lehimize olursa rakibe canınız cehenneme demek geliyor içimizden.

Çok iyi bir ilk yarı oynadık hakkı 2-0'dan fazlayken 2-1 bitirdi hakem

İkinci yarı Tete çok kaçırdı

Normal şartlarda yine 3-0 4-0 bitmesi gerekirdi

Tebrikler Takım

Gayet iyi oyunla 3 puanı aldık. ads geçen seneye göre biraz gerilemiş gibi ama yapacak bi şey yok. daha farklı da bitebilirdi bizim açımızdan maç. sırada kopenhag var

Yazıma başlamadan önce söyleyeceğim ilk şey Barış Alper'in asla sol bek oynanaması gerektiğidir, 2 tane penaltı direkten döndü ve rakibin geliştirdiği tüm ataklar oradan gelişti, oyuncu bir defa fundamental olarak eksik yani oraya import olması mümkün değil.

Son hareketleri hem bitiricilik anlamında hem de son pas anlamında çok kötü yapıyoruz biri iyi olsa diğeri kötü oluyor, ceza alanına dipten belki 20 defa girdik ki dünya futbolu şu anda onu amaçlıyor ama 4 tane adam bomboş olsa dahi orada oyuncumuzu buluşturamıyoruz diyelim ki buluşturduk 2-3 kere ondada kale ağzından göğe vuruyoruz. FB, Sivas maçında 4 şuttan 4 gol buldu bu kadar cömert olmamamız lazım.

Kerem'in gol ve asist yaptığı noktalara dikkat etmenizi rica ediyorum, Zaha o anda sahada olmuş olsa solda soteye yatıp ayağına top istiyor olurdu herhalde.

Demirbay ayakta duramıyor, Tete 2.lig topçusu kıvamında yani Sinan Gümüş daha akl-ı selim oynuyordu öyle diyeyim. Biz koca yaz transfer dönemini bomboş geçirmişiz, Ocak'ta umarım düzeltebiliriz...

bu arada adana acik oynadi bize karsi

böyle bir rakibi belki bir daha fb macinda buluruz

bjk ve ts bile daha kapali oynuyor bize karsi

cok keyifli bir mac oldu ama gözünüzü boyamasin sakin

keske her rakip böyle oynasa bize karsi ama malesef sivas macinda yine bilindik kisir döngüye döneriz

biraz acik alan bulunca her rakibi duman ederiz türkiyede

Üst Alt