⚽ SL 23/24 H:15 | Galatasaray 3-1 Adana Demirspor | MS | 8 Aralık - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupa öncesi üç puan güzel oldu. İyi oyun kreması. Okan hocanın maç sonu açıklaması gayet haklı, anlatın da bilelim ne penaltı ne değil.

Ben beğendim takımı ve oyuncuları

Kötü diyebileceğim bir Abdülkerim var o da sakatlıktan dönüyor. Bir de Boey var ama herifin nefes alacak zamanı olmadı. Ki bunlar bile öyle rezalet kötü değillerdi

Hakem müdahil olmasa çok rahat bir galibiyet alıp dinlenecektik

Seni Serefsiz..

Kuyruk acinin sebebini biliyoruz

Cunku Galatasaray Seni almadi !

Hayatin boyunca Kasimpasa , Adana gibi takimlarda oynayacaksin..

Fener macinda Sahada Turist Omer gibi dolasanlar, ne hikmetse bize karsi arslan kesiliyor..

Gun olup devran dondugunde sizin o baskaninizi da gorecegiz ..:sopa:
İtoğlu it namussuz

Tete'yi attırmak için turlu puştluklar yaptı

gercekten iyi oynadık ve tartışmasız ligin en cok pozisyona giren ama bitiremeyen takımıyız

fakat üzüldügüm kısım saha icinde gerçekten cabalayan bir takımın ve hocanın saha dışında yetimhane cocugu gibi sahipsiz bırakılması üzücü ve sinir bozucu

saha dışında hakemınden rakibine herkes diledigini yapıyor

Kopek gibi top oynadilar. Sunun yarisini Allah icin Fener'e karsi da oynayin da gorelim kac puan fark atiyoruz.

Takimi da tebrik ederim. Eksigiyle gedigiyle Kopenhag maci oncesi moral olmustur. En cokta bize 😁

Ayrıca Nando kaptan olmasına rağmen kart gösteriliyor, daha şiddetli itiraz yapan ama kaptan olmayan bazı isimler kart görmüyor. Ne kadar saçma kararlar. Hakemler standart olarak çok kötüler kararların maç maç değişmesine dur denmeli ama umudum yok.

Ona itiraz etmem ama 4 forvet olmaz yahu.
Forvet arkası yada kanat oynatmalı. Takımdaki belki de en sağlam orta açan herif. Dikine yardırmaya da korkmuyor. Kerem gibi de değil bayağı da teknik.
Biraz zekasız olması dışında fena değil çocuk da şans verilmemesi enteresan.
Bakambu arkasında Halil oynayabilir. İkisi de dikine giden adamlar. Arkalarında da dikine top atacak oliviera aslına bakarsan fena olmayan yedek omurga var da kullanmıyoruz.
Ben birde Eyüp'ü merak ediyorum nasıl performans verecek dikine mi dalacak yoksa dayı gibi göstere göstere pas atıp yatay mı oynayacak.

Forvet arkası yada kanat oynatmalı. Takımdaki belki de en sağlam orta açan herif. Dikine yardırmaya da korkmuyor. Kerem gibi de değil bayağı da teknik.
Biraz zekasız olması dışında fena değil çocuk da şans verilmemesi enteresan.
Bakambu arkasında Halil oynayabilir. İkisi de dikine giden adamlar. Arkalarında da dikine top atacak oliviera aslına bakarsan fena olmayan yedek omurga var da kullanmıyoruz.
Ben birde Eyüp'ü merak ediyorum nasıl performans verecek dikine mi dalacak yoksa dayı gibi göstere göstere pas atıp yatay mı oynayacak.
Tuna, once geri kosmayi ogrensin. Teknik filan da 23 yasindaki adam da mucadele edecek.

Üst Alt