⚽ SL 23/24 H:16 | Sivasspor 1-1 Galatasaray | MS | 11 Ocak - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
nasıl da yüzsüzler arkadaş Galatasaray'a penaltı verilmesi için temas yeterli değil basmak gerekiyor diyor.
düşerken elini savurması doğalmış var karışamaz mı farklı fikirler olabilirmiş...
böyle yayıncı kuruluş olmaz, bu kadar taraflı yorum fbtv bile yapmıyor.

ayrıca gerson kah*esine ayrı bir parantez açmak istiyorum. bu iş burada bitmedi.

izlerken sinir krizi geçirdim. hayatında bu kadar parçalamamıştır kendini. kimden ne vaatler aldıysa.
Onun ben gelmişini geçmişini.... İki pozisyonda Ndombele ve Kazımcan'a öyle bir girişi vardı ki insan düşmanına öyle girmez. Biri çıkıpta ayağını kırmadı şu şeref....in

Ligin 1. devresini 2 puan geride kapattigimiz icin sampiyonlugun gittigini dusunen renkdaslar Galatasaray'i hic taniyamamislar yada Fener'i gozlerinde fazla buyutuyorlar.
Ligin 2. devresinde ilk devredeki kadar puan toplarsak sampiyon oluruz.
iki maçta çok fazla gol attıkları için puan kaybetmezler algısı oluştu
oysa anadolu takımları yattığı içinde bu algı oluştu diyebiliriz

bu maça ilk onbirde,

sağ bek ali turap
sol bek kazımcan
forvet halil dervişoğlu

çıkmışız.

şu an bu 3 oyuncunun 2si başka takımlara kiralandı ve bir tanesi de zaten altyapı topçumuz, pek süre bulamıyor.

oyuna sonradan girenler de,

eyüp -o dönemler ilk dakikalarını alıyordu-
tete -son derece kötü durumda idi-
baran demiroğlu -süre bulamayan bir altyapı topçumuz daha idi, hala öyle-
ndombele -:d-

olmuş ki, tüm bunlara rağmen 86'da sivaslı bir oyuncunun topu kendi sahasına doğru vurması ve akabinde bizim topçunun eline çarpması mucizesi ile kazanılan penaltıdan ötürü 2 puan kaybetmiştik.

ona rağmen bir sürü gol kaçırmıştık.

hakem zorbay küçük ve vardaki meslektaşı en az bir -kimilerine göre 3- ancak tartışmasız en az bir penaltımızı vermemişti.

herhalde kadro açısından bundan daha zor durumda kalacağımız bir maç daha olmaz kalan 12 - 13 maçta.

tam tersi. unutturulmamalı. tarihin en extreme sezonu yaşanıyor. hiçbir detayı unutturulmamalı.
unutturmak ayrı - bizim sezon içinde meşgul olmamamız gereken işler.

beşiktaş - K.paşa ve Alanya deplasmanlarında (iş kalırsa Karagümrük deplasmanı) hakemler fena işler çevirecek.

özellikle şu 4 maçta %101 imiz ile a.gücü maçı gibi çat çat yapmamız lazım.

Üst Alt