⚽ SL 23/24 H:16 | Sivasspor 1-1 Galatasaray | MS | 11 Ocak - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Teknik taktik konuşmaya gerek yok, 3 penaltımız verilmemiş. Kimse takıma, hocaya bok atmasın. Zorbay, alper ve tff gitmesi için çaba göstermek lazım.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepsi aynı diyip bunların hakemlik yapmalarına izin vermeye devam ettirmeye devam edersek tabiki bunların hepsi bizi doğramaya devam eder.
Bugün bunların düdüklerini astırılmalı bizim yönetim.

Bu maçla şampiyonluğu kaybettik bence fener Anadolu takimlarina puan kaybetmez Beşiktaş deplasmanını da atlattılar . Matematiksel olarak fener maçına kadar kayıpsız gidip evimizde feneri yenmek şampiyonluğun tek yolu ama oda zor Beşiktaş maçında yada Başka bir deplasmanda puan kaybı kuvvetle muhtemel. İsin özü icardi düşünce bizde düştük zira zaten bitiriciliği zayıf bir takımdık

Hâlâ sinirim geçmedi. Başım ağrıyor ve gece de uyuyamadım. 45 dakika boyunca 1-0'a yatmaya çalışmamızı ve son dakikalarda göz göre göre gelen golü öylece izleyişimizi hazmedemiyorum. O ishal ağızlıyı maçtan sonra yavşak yavşak konuşturduk...

Bu maçla şampiyonluğu kaybettik bence fener Anadolu takimlarina puan kaybetmez Beşiktaş deplasmanını da atlattılar . Matematiksel olarak fener maçına kadar kayıpsız gidip evimizde feneri yenmek şampiyonluğun tek yolu ama oda zor Beşiktaş maçında yada Başka bir deplasmanda puan kaybı kuvvetle muhtemel. İsin özü icardi düşünce bizde düştük zira zaten bitiriciliği zayıf bir takımdık
siz kafayı mı yediniz arkadaş ne kaybetmesinden bahsediyorsunuz yaw

her maçı kazanmamız lazımmış bi de ajfshgsd

Günlerdir yazdigim gibi bu mac maalesef kırılma maçıydı, iş işten geçtikten sonra da elden bir şey gelmiyor. Yeterince konsantre olamadı okan hoca ve takım, maç öncesi taraftar twitter’da biraz daha baskın olmalıydı bu maç özelinde, artık işler böyle ilerliyor türkiye’de

Bu maçın kritik eşik olduğu futbolculara empoze edilebilseydi en basitinden penaltılara itiraz ederlerdi, tr kupası gibi kimsenin umrunda degildi mac

Kötü de oynadık diyemem ama olmayınca olmuyor, kaliteden ziyade biraz da ruh lazım

Eyüp Aydın hafta içi kupada biraz daha kendini gösterirse 11’e girer artık, tek kazanç bu oldu maçta

Anlaşılan fbnin iki çok zayıf takıma attığı 11 gol bazılarımızda hiç puan kaybetmezler algısını oluşturmuş öyle bi dünya yok puan kayıpları yapacaklar elbet yaşlı kadroları martın ortasından sonra yorulmaya başlayacak üstüne yedek diye aldıkları bonucci krunic yedekliği kabul etmeyip takım içinde sıkıntı çıkarabilirler herşey bi tarafa başlarında İsmail Kartal gibi vasat korkak etkisiz eleman bi td var daha ligin yarısı bitti köprünün altından çok su akar yeter ki biz fb maçına kadar olan 17 maçta minimum puan kaybıyla devam edelim henüz hiçbir şey belli değil

Fırsatçı orman çocuğu “AHA YAKALADIM SİZİ” der gibi nasıl da çaldı penaltıyı!

Sizin alayınızın gelmişini geçmişini…

Anlaşılan fbnin iki çok zayıf takıma attığı 11 gol bazılarımızda hiç puan kaybetmezler algısını oluşturmuş öyle bi dünya yok puan kayıpları yapacaklar elbet yaşlı kadroları martın ortasından sonra yorulmaya başlayacak üstüne yedek diye aldıkları bonucci krunic yedekliği kabul etmeyip takım içinde sıkıntı çıkarabilirler herşey bi tarafa başlarında İsmail Kartal gibi vasat korkak etkisiz eleman bi td var daha ligin yarısı bitti köprünün altından çok su akar yeter ki biz fb maçına kadar olan 17 maçta minimum puan kaybıyla devam edelim henüz hiçbir şey belli değil
Rakiplerin zayıflığından ziyade fenere yatmaları sorun. Trabzon harici hiçbir takıma güvenemiyorum bilmiyorum ben mi paranoyak oldum

Fenerbahçe bizim maç ve Trabzon dışında puan kaybetmez arkadaşlar boşuna izleyip takip edip sinirlerinizi harap etmeyin. Adamlar komple tüm anadolu takımlarını satın almışlar hatta Beşiktaş dahil. Daha baştan demedi mi zaten Ali Koç fıtratımızın dışında işler yapacağız diye, heryeri bağlamışlar. Bizim full kayıpsız gitmemiz gerekiyordu ama Sivas maçında ne takımdan ne de hocadan bunu becerecek ışığı görmedim ben. Resmen 1-0 nın üzerine yattık, zaten hakemler fırsat kolluyor en ufak hatada başımıza balyozu indirmek için. Buldumuydu affetmediler işte. Vardaki elemanlara haftalardır çıkıp bir laf etmeyen yönetimde çok büyük yanlış yapıyor. Demekki susun oturun dediler bu sene şampiyonu fb olarak tayin ettik diye

Ligin 1. devresini 2 puan geride kapattigimiz icin sampiyonlugun gittigini dusunen renkdaslar Galatasaray'i hic taniyamamislar yada Fener'i gozlerinde fazla buyutuyorlar.
Ligin 2. devresinde ilk devredeki kadar puan toplarsak sampiyon oluruz.

2 puan değil, 9 puan geride olsak bile Şampiyonluğa inanırdım.
Ama bu satılmış Anadolu takımları, hakemler, fenerasyon ve konuşmayan yönetim varken şikecilerin puan kaybetmesi çok zor.
Sezon başından beri organize şekilde bizi kötülüp şikecileri göklere çıkarıyorlar.
Lehine hakem kararları olduğu maçlardan sonra bile yöneticileri çıkıp algı yapıyorlar.
Son haftalara girince bunların daha neler yapacakları ortada.
Bizim “hakem konuşmayalım, önümüze bakalım” diyip kendi futbolcularına ve hocasına söven sözde Galatasaray taraftarı da varken bu düzen devam eder tabiki.

2 puan değil, 9 puan geride olsak bile Şampiyonluğa inanırdım.
Ama bu satılmış Anadolu takımları, hakemler, fenerasyon ve konuşmayan yönetim varken şikecilerin puan kaybetmesi çok zor.
Sezon başından beri organize şekilde bizi kötülüp şikecileri göklere çıkarıyorlar.
Lehine hakem kararları olduğu maçlardan sonra bile yöneticileri çıkıp algı yapıyorlar.
Son haftalara girince bunların daha neler yapacakları ortada.
Bizim “hakem konuşmayalım, önümüze bakalım” diyip kendi futbolcularına ve hocasına söven sözde Galatasaray taraftarı da varken bu düzen devam eder tabiki.
Ligin ikinci yarisinda kumede kalma mucadelesi basladiginda Anadolu takimlari daha fazla mucadele edeceklerdir. Ayrica fizik kaliteleri mutlaka geriye gidecektir.
3 on eleme turu ve 6 Sampiyonlar ligi maci oynamamiza ragmen ligin birinci yarisini puansal olarak cok basarali tamamladik bence. Icardi'nin sakatligi olmasa lider olarak tamamlardik.

dün de dedim fenere fenerlilerden çok güvenen arkadaşlarla iddiaya girebiliriz.

madem güveniyorsunuz fenerinize derbiler hariç puan kaybı yapmazlar diyorsunuz (bazıları 19/19 yaparlar diyor) 10 yıl MYCsine iddaaya girelim :asd:

Açıkçası eksik isimleri saydığımız zaman ayrı bir ilk 11 çıkıyor, bu maç o yüzden bir puan çok çok üzmedi. Elbette galip gelebilirdik, ama olmadı. Önümüzde uzun bir sezon var, daha güçlü devam etmemiz gerek. Sezon sonunda "Yönetim, Futbolcu, Taraftar, Sampiyonsun Galatasaray" diyeceğiz.

ayrıca gerson kah*esine ayrı bir parantez açmak istiyorum. bu iş burada bitmedi.

izlerken sinir krizi geçirdim. hayatında bu kadar parçalamamıştır kendini. kimden ne vaatler aldıysa.

Üst Alt