⚽ SL 23/24 H:16 | Sivasspor 1-1 Galatasaray | MS | 11 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eğer Avrupa'da fazla ilerlemezsek (Uefa yarı final/Cl çeyrek final gibi) ligi 3-4 mağlubiyetle bitirir bu takım. O da bu maçlardan biri maalesef Kopenhag dönüşü olduğu için. Diğerlerinden 1 tanesi banko yenildiğimiz Bjk. Ts ve Kadıköy'den de 1 mağlubiyet gelebilir (ikisine birden yenileceğimizi düşünmüyorum.) Alanya, Ankara, Samsun, Ads deplasmanlarımız da zor geçer ama puan kaybı olursa beraberlik olur gibime geliyor.

Kopenhag’a yenilip gelip bunlara da yenilirsek yangın çıkarmamak kazım yoksa tüm şurayı yok ederiz.Kopenhag zor maç sonrasında kar kış Sivas deplasmanı zor Muslera cezalı.

Eğer Avrupa'da fazla ilerlemezsek (Uefa yarı final/Cl çeyrek final gibi) ligi 3-4 mağlubiyetle bitirir bu takım. O da bu maçlardan biri maalesef Kopenhag dönüşü olduğu için. Diğerlerinden 1 tanesi banko yenildiğimiz Bjk. Ts ve Kadıköy'den de 1 mağlubiyet gelebilir (ikisine birden yenileceğimizi düşünmüyorum.) Alanya, Ankara, Samsun, Ads deplasmanlarımız da zor geçer ama puan kaybı olursa beraberlik olur gibime geliyor.
dediğine saygım sonsuz

benim bakış açımda ama bizim leşimiz bu ligdeki bir kaç takım haricinde hepsini içeride dışarıda yenebilecek kapasite rahatlıkla olduğunu düşümdüğümden 3pts dışındaki sonuçta hayal kırıklığım olur.

maç saçmaladı - 1 puan anca yenemiyorsan/olmuyorsa/hakem sazı eline almışsa senaryolarında okey oluorum.

dediğine saygım sonsuz

benim bakış açımda ama bizim leşimiz bu ligdeki bir kaç takım haricinde hepsini içeride dışarıda yenebilecek kapasite rahatlıkla olduğunu düşümdüğümden 3pts dışındaki sonuçta hayal kırıklığım olur.

maç saçmaladı - 1 puan anca yenemiyorsan/olmuyorsa/hakem sazı eline almışsa senaryolarında okey oluorum.
Kopenhag dönüşü olmasa zorlanarak alırız derdim ve 1 puana da iyi demezdim ama 2 maçın arasındaki süre kısa ve ikisi de deplasman. Hava + derece olsa bile soğuk, çimi boktan.

Bayern depi dönüşü olmasa Hatay'a da yenilmezdik. Rakiplerden çok fikstür zorluyor bizi.

Tabi çok önemli maç ama öncelik Kopenhag deplasmanı
Çok çok mühim bir maçtan sonra bir başka mühim maç
3 gün arayla
Allah yardımcımız olsun

Rotasyon şart Kopenhag dönüşü mutlaka faydalanmak lazım. Icardi Kopenhag maçındaki performansına göre bu maç ya kendisi koyulur ya da Bakambu oynar eğer Kopenhag maçında şov yaparsa Icardi bu maçta koyulur onun hariç Bakambu oynatılmalı.
Günay
Boey - Sanchez - Abdülkerim - Barış
Torreira - Kerem D
Tete - Mertens - Kerem
Bakambu​

kopenhag macında dalagı böbregi bırakacagımızı düşünürsek bu maça puan kaybı olur gibi ama yeterkı yenılmeyelım hataydaki gibi

Tek olumlu konu Salı günü Kopenhag dönüşüyle beraber Çarşamba dinlenme imkanımız olacak. Hatay deplasmanı daha kötüydü Çarşamba gecesi döndük Cumartesi oynadık 72 saatten kısa süreydi en azından 24 saat bile çok etkiler.

Üst Alt