⚽ SL 23/24 H:17 | Galatasaray 1-0 Karagümrük | MS | 20 Aralık - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kart Sınırında Bulunan Boey ve Sanchez Karagümrük Maçında Oynatılmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 15 22.7%
  • Hayır

Kullanılan: 51 77.3%

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Anket kapatılmış .
Okan Hoca bir sürpriz yapsa da derbide şu takımı 3 orta sahalı çıkarsa, Kerem veya Zaha'dan biri sağ kanat oynasın, zaten asıl mevkisi sağ olup verimli adam yok. 10 numarada iyi performans veren de yok. bugün iyi görünen Demirbay ve Ndombele ikilisi Torreira beraber oynasın bir kere de ya...

Hadi hep ilk 11 onu anladık
Ama neden en azından böyle maçlarda belli bir dakikadan sonra kenara alınmıyor abi
Hadi performans da deme, yıldızını dinlendirme de, sakatlıktan korumak de, neden yani
Bugün nerdeyse tüm maç 10 kişi oynadık
Hoca diğerlerini nasıl ikna edecek forma adaletine
Takım 10 kişi oynuyor resmen
Gümrük tüm 2. yarıyı domine etti, orta alanımız hep bomboştu

GB0EiAKWQAA4Rl5

Böyle yaniltici oluyor Az önce yavaşlatarak izledim direk golmüş sanki

Ben sadece bu fotoya bakarak söylemiyorum. Pilottan bakınca topun falso aldığı ve nerdeyse kaleye paralele yakın bir yöne geldiği belli oluyor ama pilottan da Serdar'ın dokunduğu yer kale çizgisinin ne kadar gerisinde o belli olmuyordu, belki çok çizgi üzerinde dokunduysa kaleye parelele yakın gitse bile direğe çarparak falan girebilir diyordum, ama bu açıdan bakınca Serdar baya geride dokunmuş, demek ki o kaleye paralele yakın gidişat taş çatlasa direkten oyun alanına dönecek bir gidişata denk gelirdi...

Üst Alt