⚽ SL 23/24 H:18 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 24 Aralık - Sayfa 181 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS ?

• Kullanılan toplam oy
    152
  • Anket kapatılmış .
Bu mallar top kontrolü olmasın diye zemini ekstra ısladıkları aşikar.
Bu kadar standardı olmayan bir tff de çok acayip bu ülkede futbol yönetimi bitmiş bir durumda, leş bir yerleşim var ve tepedeki herifler bunu yönetmek namına hamle yapamıyorlar.
Israrla her hafta bir tane katliam kararı oluyor abi bak pozisyonun ne olduğu ortada gözünün önünde bunu kaçırma ihtimalin yok kardeşim tvden izleyen yumruğu görüyorsa var avar denilen oluşumda kim varsa ve bu kararı veremiyorsa öyle 3 maç 5 maç değil 1 sene men edeceksin.
Birileri yanacak yanmak zorunda. Hadi dokundu dokunmadı pozisyonlarını geçmiş durumdayız artık sahada bir adet saçtan çekme bir adet yumruk var.
Protokol falan geçsinler sokarım protokolüne atılan yumruğu görmek için 15 tane adam önünde 30 tane ekrandan pozisyonu göremiyorsa;
-Posizyon ekrana gelmiyorsa bein denen firmaya cezayı yapıştıracaksın.
-15 adam göremiyorsa hepsinin lisansını askıya alacaksın.
Yok katarlının götünü yalayalım, hakemleri koruyalım bunun sonu yok bak ya bein yada rivadaki var merkezi bir gün basılır fena olaylar olur.

Fenerbahçe'nin ne yaptığı beni ilgilendirmiyor. Heyecanla ayağa kalkmadığımız bir maç oynadık, ben Kopenhag maçının kopyasını izler gibi oldum maalesef. Tek fark saçma bir gol yemememiz oldu.

Hücumda iflas etmiş görüntüdeyiz hani pozisyon gelse dahi atamayacak gibiydik.

Devre arası taze kan lazm şu maçta oyuna yürüyemen Zaha giriyor, kenarda sadece bu yıl 6 milyon döktüğümüz futbolcu olduğu meçhul Tete oturuyor, boşa maaş vermeye gerek yok, oyuncu gönderip yerine yenisi almak lazım belli ki olmayacak aynı Angelino gibi.

Bu mallar top kontrolü olmasın diye zemini ekstra ısladıkları aşikar.
Bu kadar standardı olmayan bir tff de çok acayip bu ülkede futbol yönetimi bitmiş bir durumda, leş bir yerleşim var ve tepedeki herifler bunu yönetmek namına hamle yapamıyorlar.
Israrla her hafta bir tane katliam kararı oluyor abi bak pozisyonun ne olduğu ortada gözünün önünde bunu kaçırma ihtimalin yok kardeşim tvden izleyen yumruğu görüyorsa var avar denilen oluşumda kim varsa ve bu kararı veremiyorsa öyle 3 maç 5 maç değil 1 sene men edeceksin.
Birileri yanacak yanmak zorunda. Hadi dokundu dokunmadı pozisyonlarını geçmiş durumdayız artık sahada bir adet saçtan çekme bir adet yumruk var.
Protokol falan geçsinler sokarım protokolüne atılan yumruğu görmek için 15 tane adam önünde 30 tane ekrandan pozisyonu göremiyorsa;
-Posizyon ekrana gelmiyorsa bein denen firmaya cezayı yapıştıracaksın.
-15 adam göremiyorsa hepsinin lisansını askıya alacaksın.
Yok katarlının götünü yalayalım, hakemleri koruyalım bunun sonu yok bak ya bein yada rivadaki var merkezi bir gün basılır fena olaylar olur.
Bunu maci izlerken de düşündüm. İlk yarı full uzun top oynuyorlardi. Lan dedim bilerek mi yapıyorlar acaba diye. Bir ara tiki taka Barcasina karşı madridde bunu yapıyordu

şu hakemi mesela vursalar gram üzülürsem ben de en adi şerefsizim bu arada.Bakın mesela benim sinirden başım ağrıyor şuan ve sabaha karşı yatacağım yüzüm gözüm şişecek.Ben gibi kaç tane insan var toplu imhaya giriyor bu.Bu adama bir şey olsa ben üzülmem , adalet yerini bulmuş derim.
O yüzden Faruk başkan az bile yaptı.İlk günde söyledim bunu , bugün de söylüyorum.Gram söylediğim değişmiyor.İstanbulspor da iyi yaptı bunlara.Bu adam gidecek evine uyuyacak haftaiçi de parası yatacak.
Bir şey de yapmadı yav o adam. Yumruğun şiddeti bile yok, hum mal gibi kendini yere atmasa bişe olmadan çıkar giderdi.
Ha olay tekniken yanlış kural gereği vuramazsın, burada bir taraftar yapsa bende sorun görmezdim onu da diyeyim.
Bu şiddet ortamını körükleyen hakemler kimse kusura bakmasın.
1 hafta önce tv karşısında şiddet konusunda konuşan adam 2 tane kırmızı hareketi göremedi yersen. Yav bu adam niye yerde diye de sorabilecek bir acizlik yok.
Suratında da mal bir ifade var zaten istemsizce döv beni diye bağırıyor herif.

Şiddete karşıyız ama. Sözlü olarak silkelmek insan içine çıkamayacak derecede rezil etmek lazım bunları

Bir şey de yapmadı yav o adam. Yumruğun şiddeti bile yok, hum mal gibi kendini yere atmasa bişe olmadan çıkar giderdi.
Ha olay tekniken yanlış kural gereği vuramazsın, burada bir taraftar yapsa bende sorun görmezdim onu da diyeyim.
Bu şiddet ortamını körükleyen hakemler kimse kusura bakmasın.
1 hafta önce tv karşısında şiddet konusunda konuşan adam 2 tane kırmızı hareketi göremedi yersen. Yav bu adam niye yerde diye de sorabilecek bir acizlik yok.
Suratında da mal bir ifade var zaten istemsizce döv beni diye bağırıyor herif.

Şiddete karşıyız ama. Sözlü olarak silkelmek insan içine çıkamayacak derecede rezil etmek lazım bunları
hocam dediğim gibi adam toplu imha yapıyor yav , bu insanlık dışı bir şey bile isteye göre göre yapıyorsun.Ben de şiddete karşıyım fakat bunlara bir yaptırım da olmadığı için tek yol var o da dayak yani başka ne yapacaksın.Valla dürüst olmak gerekirse ne yalan söyleyeyim HUM bizi şampiyonluktan ettiği için Faruk Koca az dövmüş diye içime bile oturdu.Çoluğunu çocuğunu düşünüyorsan şeffaf ve doğrucu bir insan olacaksın bir kere.Ha dayak yemişsin ha milletin hakkını yemişsin yani sonuçta.Dayak yiyor millet yok çocuğu var diye paylaşıyor da bu adam hak yerken neden bu konular olmuyor mesela.

Ziyech'in artık kafayı kaldırıp kesme orta açmak yerine ilk yarıda Kerem'e ikinci yarıdaysa Demirbay'a bomboş anlarda pas atmayıp daha zoru denemeye çalışmaması gerekiyor.

Şurada pası verse oyuncu bakımından 3'e 2 üstünlük kuruyoruz en kötü ihtimalde Demirbay'ın bomboş şut çektiği senaryoda bile gol olma ihtimali yüksek zaten iyi bir şutör buna rağmen ısrarla rastgele içeri kesme orta denenmesini sevmiyorum.

Sadece bu değil atak sonlandırmada rezalet tercihler yaptık pozisyon olmasa bile çok rahat gol olabilecek atak organizasyonlarımız var hepsi hatalı tercihlerle mahvoldu.

n630qsq.jpg

Ziyech'in artık kafayı kaldırıp kesme orta açmak yerine ilk yarıda Kerem'e ikinci yarıdaysa Demirbay'a bomboş anlarda pas atmayıp daha zoru denemeye çalışmaması gerekiyor.

Şurada pası verse oyuncu bakımından 3'e 2 üstünlük kuruyoruz en kötü ihtimalde Demirbay'ın bomboş şut çektiği senaryoda bile gol olma ihtimali yüksek zaten iyi bir şutör buna rağmen ısrarla rastgele içeri kesme orta denenmesini sevmiyorum.

Sadece bu değil atak sonlandırmada rezalet tercihler yaptık pozisyon olmasa bile çok rahat gol olabilecek atak organizasyonlarımız var hepsi hatalı tercihlerle mahvoldu.

n630qsq.jpg

bomboş atmadı dediğin bu pozisyon mu cidden

n630qsq.jpg
Yunus akgün gibi tek yaptığı topu sürekli içeri çekmek ulan biraz da dışa çalım at

kolay bi pas değil ziyech de olsa atamadı diye laf edilmez valla bu pası sürekli atabilen oyuncunun marifetidir o, he ziyech iyi oynamıyor evet orası ayrı
Normalde Tete'ye bitiriciliği konusunda fena kızıyorum ama doğru yaptığı bir şey varsa kafasını kaldırıp oynaması bugün acaba oynasaydı o boşlukları değerlendirebilir miydi diye düşünmüyor değilim.

Sadece o pozisyonda değil atağın olgulanmadığı böyle merkezde boşluk olan birkaç pozisyon daha var.

rd4oums.jpg

Üst Alt