⚽ SL 23/24 H:18 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 24 Aralık - Sayfa 186 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS ?

• Kullanılan toplam oy
    152
  • Anket kapatılmış .
Fener taraftarina dikkat ettinizmi sesleri çıkamadı oyun olarak edildikleri için hatta nadir iq su 80 üzeri olanlar ismaile ve oyuncuları sağlam eleştiriyorlar
İlk yarıda topla oynama bir ara 35-65 ti bir yanlışlık var heralde diyordum maç heyecanından. Bir bok oynamadılar ilk yarı o kadar agresif faul olayları olmasa içeri net önde girerdik. Buna rağmen verilmeyen penaltıyı vermiş olsalar yine önde girecektik.

Hocanın son maçlarda icardiyi çıkarmayıp ortasahayi boşaltma saçmalığı açıkçası urkutmeye başladı beni,yanında doğru düzgün bir yardımcı olsa eminim ağırlık koyardı
Çünkü ortasahayi boşalttığı AB rakibe veriyoruz oyunu ve hoca bunu göremiyor maalesef

icardi acilen toparlanmasi lazim resmen yürüyor kilo almis gibi .

Mertens in Keremin bu takimda yeri yok bu acik ve net. Begenemedigimiz oliviera olsa pozisyonlardan birini degerlendirirdi.

Torreira nin yanina paraya kiyip first class bir topcu almak lazim. Guendouzi yi alsak simdi baska seyler konusuyor olurduk. Ndombele bir kumardi tutmadi.

fb birazcık cesaret gösterip atak oynasaydı galibiyet ile dönerdik.
Yahu istanbulspor, pendikspor bile bizim stoperlere pres yaptı ama fb maçında Muslera en 6-7 defa orta sahaya kadar topla çıktı.
Bir diğer trajik olay ise fener kendi sahasından uzun degaj ile başladı sürekli.
Ben ilk defa bir derbide bu ev sahibi olan takımın bu kadar uzun top attığını gördüm. Ek olarak maçın 2.yarısında bir ara muslera bekledi bassınlar diye adamlar gelmedi 10 saniye falan topla oynadı muslera. Kadıköyde böyle bişey hatırlamıyorum. Neyse bu salaklar uyusun dursun. Kendi evimizde 2-0'dan 2-2 ye maç geldiği günü hatırlıyorum da ne olaylar çıkmıştı forumda. Şöyle şut çekemeden ve şişirerek korkak bir futbol oynasak şuan kelleler gitmişti

Üst Alt