⚽ SL 23/24 H:18 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 24 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS ?

• Kullanılan toplam oy
    152
  • Anket kapatılmış .
Sonunda şu maça gelebildik yani bu maçın skoru tamamen oyuncularımızın motivasyonu ve isteğine bağlı geçen sezon ki inanç ve mücadele ile sahada olursak yine istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum. Karagümrük maçındaki dağınık görüntünün de bu maçın etkisiyle olduğunu söyleyebiliriz bu maçta çok daha iyi performans olmalı ve olacaktır.

Muslera

Boey-Davinson-Abdül-Barış
------Kaan-Torreria-----
Ziyech-Kerem-Zaha
-----İcardi-------

bence %100 böyle çıkacak

fbde fred olmadığı için onlarda crespo-ismail ile çıkar diye tahmin ediyorum kısır bir maç olabilir

Muslera
Boey Sanchez Abdülkerim xxx
Torriera Kaan
xxx xxx Kerem
İcardi
8 oyuncumuz banko bence

sol bek
sağ açık
3. orta saha

bu üç mevkinin doğru seçilmesi, bizim açımızdan sonucu belirleyecek.

bu arada bu maçın ilk onbirinden ziyade, hamle olarak girecek oyuncuların kim olacağı ve ne zaman gireceği de çok önemli.

Ben FB'den zerre korkmuyorum.

En iyi iki oyuncusu tank gibi ağır ve yaş ortalaması 36. İdeal stoper ikilisinden biri yok ve bence abartıldığını düşünsem de orta sahadaki en iyi adamı olmayacak.

İki şartım var. Biri tek bir hakem hatası olmayacak. Ne lehte ne aleyhte.

İkinci şartım da bizim takım, bayern ve manu maçı konsantrasyonunda olacak.

Şu ikisi olsun, adım gibi eminim ki istediğimizi alırız.

Fred olmaması müthiş etkileyecek ama tabi o eksiği biz kullanabilirsek.
Ortasaha 3lüsü maçı alır da verir de o yüzden çok iyi kurmalı Okan.
Torreira Kaan Demirbay 3lüsü olabilir.
Sol bek gerçek sol bek oynayacaktır barışı oynatmaz sanmıyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Okan hocam hangi maça üçlü çıkmış da buna çıksın Torreira-Kaan çıkacağız çok net

Bu maci biz alalimda varsin super kupa tenekesi onlarin olsun. Bu maci alirsak isler tamamen lehimize döner. Yillardir kadikoyde kazanamayan fenerbahce bu mactaki yenilgiden sonra yine sampiyonluk gitti bu sene de o sene degilmis moduna girer.

Hadi insallah

Muslera
Boey Davinson Abdul Barış
Torreira Kaan
Zaha Ziyech Kerem
İcardi

Zaha-Ferdi eşleşmesini kullanmalıyız diyenlere katılıyorum kız ferdiyi ham yapar Zaha-Boey ikilisi

pres oyunu bu maçta işe yarar Bayern-Manu maçı gibi tempolu oynayacaktır takım çok pozisyona girebiliriz sıkıntı olan konu İcardi'nin formsuzluğu pozisyonlu ama gol olarak kısır bir maç bekliyorum.

Üst Alt