⚽ SL 23/24 H:19 | Galatasaray 3-0 Konyaspor | MS | 7 Ocak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Averajda yapmak lazım artık liderliği alalım.
2 üzeri fark attigimiz maclar Gaziantep ve Alanya.
Fener'in bize göre +7 averaji var. Pilot kulüpler Basaksehir, Rize, Pendik ve Sivas maclari sebebiyle.
Kazimcan ve Ndombele'ye güvenmiyorum. Eyüp Aydin sürprizi de olmaz gibi geliyor.
Maclar oynanmadan kazanilmiyor ama artik bir yerden baslamak lazim.
Baris, Sanchez ve Ziyech kart sinirinda.

Muslera
Baris Nelsson Sanchez Abdülkerim
Kaan Demirbay​

2 üzeri fark attigimiz maclar Gaziantep ve Alanya.
Fener'in bize göre +7 averaji var. Pilot kulüpler Basaksehir, Rize, Pendik ve Sivas maclari sebebiyle.
Kazimcan ve Ndombele'ye güvenmiyorum. Eyüp Aydin sürprizi de olmaz gibi geliyor.
Maclar oynanmadan kazanilmiyor ama artik bir yerden baslamak lazim.
Baris, Sanchez ve Ziyech kart sinirinda.

Muslera
Baris Nelsson Sanchez Abdülkerim
Kaan Demirbay​
Abdülkerim sol bek oynamasın Kazımcan forma fırsatını değerlendirsin. Ziyech bu maç sarı görsün zaten kupaya gidecek. Barış kesinlikle görmemeli çünkü Sivas maçı var.

Muslera
Barış Nelsson Apo Kazım
Kaan Demirbay

İç saha maçı olduğu için Kazım idare eder diye düşünüyorum. Bu arada ben Sanchez'in uzun süreli sakatlandığını tahmin ediyorum. Bizi kekliyorlar. Hakan Keleş Konya'yı toparlamış gibi. Boey ve Torreira'nın yokluğunda zorlanarak alırız. Gerçi bunlar olsa da zorlanırdık. İç saha maçlarımızın çoğu 1 farkla bitiyor. Afrika Kupası'nda oynayacaklar da kampa katılabilir. Eksiğimiz çok.

olması gereken =>bütün stat "yönetim uyuma takımına sahip çık" diye inlemeli
gercekte olacak olan => 90 dakika la la la lay lay lay saldır galatasaray.

Sanchez'in yoklugu devam eder:
Zaha, Ziyech ve Bakambu Afrika kupasi kadrosu icin ayrilirsa;
Boey ve Torreira'nin yoklugunda epey dar bir kadro olacak
Angelino'yu salladik varsayiyorum
Oliveira da yok

Muslera
Baris Nelsson Abdülkerim Kazimcan
Kaan Demirbay
Tete Mertens Kerem
Icardi

Yedek: Günay-Turap-Eyüp-Ndombele-Halil
Yedekten girecek olmaz.​

Fizik gucu olarak rakibe karsi zorlanmamak icin uygun isimler secmek lazim. Boey malum takimin fizik kalitesini yukari ceken 3-4 oyuncudan biri.. Yoklugu bizi zorlayacak bir isim. Kaan bence sagbek icin pek de ideal degil. Gorecegiz bakalim. Dubois'i oyle boyle aramiyoruz. Sanchez de umarim donmus olur.

Barış, bu sefer de sağ bek olacak sanıyorum.:asd: Kazımcan-Abdülkerim-Victor/Davinson-Barış-Kaan-Demirbay şeklinde. Ön hat form durumuna göre belli olur.

Üst Alt