⚽ SL 23/24 H:20 | Galatasaray 2-1 Kayserispor | MS | 15 Ocak - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takım gol atana kadar forumda ilk defa ismini gördüğüm üyeler türedi bu başlıkta. Her oyuncuya, yönetime, hocaya sallayan, sürekli provokatif mesajlar yazan. Hatta biri takım gol attıktan sonra post yazmayı bırakıp çıkmış forumdan. Sonrasında yazdığı 1 post yok.

Bu sosyal medya manipülasyon çetelerini küçümsemeyin. Bu forumda bile bir sürü hesap açıp insanları galeyana getirildiğini düşünmeye başladım. Sözlükte de var. Bir kaç ismi şahsen ben not edip takibe aldım. İşler iyi giderken ne kadar yazı yazacaklar göreceğiz.

İyi de Gökhan

Bu dediğini yapacaksan haksız bir penaltı verip yapman lazım

Dünkü penaltımızda bunu yapamazdı

Çünkü net penaltıydı pozisyon
"Kendilerince" diyorum ya işte :)

Dünkü pozisyon net penaltıydı, ayrıca Halil'in pozisyonunda da faul yoktu ama buz gibi golümüzü de yedi. O da kendilerince faul idi.

İşte küçük küçük oyunlar peşindeler. (+ , -) kendilerince bir şeyler yapma, haklı/haksız çıkarma peşindeler.

Takım gol atana kadar forumda ilk defa ismini gördüğüm üyeler türedi bu başlıkta. Her oyuncuya, yönetime, hocaya sallayan, sürekli provokatif mesajlar yazan. Hatta biri takım gol attıktan sonra post yazmayı bırakıp çıkmış forumdan. Sonrasında yazdığı 1 post yok.

Bu sosyal medya manipülasyon çetelerini küçümsemeyin. Bu forumda bile bir sürü hesap açıp insanları galeyana getirildiğini düşünmeye başladım. Sözlükte de var. Bir kaç ismi şahsen ben not edip takibe aldım. İşler iyi giderken ne kadar yazı yazacaklar göreceğiz.
Onlar tamam deyince de hakaret ediyorlar . Üslupları değişiyor

Üst Alt