⚽ SL 23/24 H:21 | Trabzonspor 1-5 Galatasaray | MS | 21 Ocak - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maçta iyi oyunun etkisi koşan 10 oyuncu olabilir mi, zaha da bu maç koştu hatta 11 koşan oyuncu ..

Icardi, zaha , ziyech olunca 3 kişi koşmayan , 8 koşan olunca daha pasif bir oyun aralara koşmayan bekleyen bir oyun izliyoruz sanki..

O nedenle dinamik koşan bir takım kurmalıyız. Isimler önemli ama koşmayan max 1 oyuncu ancak oyunda tutulabilir günümüz futbolunda.
👍👍👍

Biraz önce stadda maçı izleyen fanatik bir abimizle görüştüm moralin nasıl dedim. Telefonu suratıma kapattı sonra yine aradı iş için 3. Golde çıktım dedi...

Bu anlam olarak adının tam zıttını anlatan bir şarkıdır aslında
Tam zittini anlatmiyor, karanlik icindeki kucuk ve gecici bir isiktan bahsediyor. Bazilari icin mukemmel bir gun basit seylerden olusur. Lou Reed'in kendisi de buna benzer bir aciklama yapiyor hatta.

Bence bizim bu sene ligdeki durumumuza cok uygun. Takimla dun guzel bir gun gecirdik ama bir sonraki macta ne olacagi belli degil...

Çok çok zor bir deplasmandan show yapmalı 3 puan aldık. Mesajın kralını verdik.

Zaha'nın kazanılması. Çok önemliydi.

Kerem'in skor yapması. Bu da kendisinin devamlılığı, özgüveni ve morali için çok önemliydi.

Demirbay, Kaan ve Barış'ın vites yükseltmesi de şahane oldu.

Takım olarak genel bir özgüven ve moral kazanılması da bundan sonraki haftalarda daha rahat ve etkili olabilmek adına çok önemliydi.

Tek bir akşamda rüzgar tamamen tersine döndü ya resmen herkesin dediği gibi, geçen seneki Başakşehir 0-7lik galibiyet haftasının bire bir kopyasını yaşadık. Umarım hikayenin sonu da aynı şekilde olur.

Trabzon fenere içerde 5 atacak ve trabzona bilerek yenildi vs diye laf edenlerle aynı şekilde fb galatasaray şampiyon olsun diye bilerek yenildi şekilde dalga geçilecek. bu da buraya not düşülsün.

Kalenin ağzından stad dışına yollayan topçularımızdan dolayı xg muhabbeti bizim takım için saçma bir yere varmıştır. Zbam diye yapıştırınca 0 xg yazmıştır makine o toplara

Üst Alt