⚽ SL 23/24 H:21 | Trabzonspor 1-5 Galatasaray | MS | 21 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

images

Şu talimatlara göre 11 dizmeye gayret gösterelim.

Kesinlikle ilk 11 oynamaması gereken isimler:
Tete, Zaha, Halil, Kazımcan

Kesinlikle ilk 11 oynaması gereken isimler:
Muslera, Boey, Nelsson, Apo, Barış, Torreira, Kaan, Kerem Aktürkoğlu

Nötr:
Ndombele, Demirbay, Berkan, Eyüp, Baran, Mertens

?:
Davinson, Icardi

Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Kaan
Torreira Demirbay
Barış Mertens Kerem
Icardi

Icardi dönmeli ama Icardi olmazsa Halil oynar.

Barış'ı sağa, forvete Baran ya da Icardi'yi alalım

Stoperi Davinson-Nelson yapıp Apo'yu forvete salmak bile daha mantıklı Tete'den. Nefret ettirdiler bugün
enis destan vs baran ha :)

her iki takımın da eksikleri ile maç ne hale geldi yahu :)

bu arada bu maçın sıcaklığı ile bence böyle düşünüyorsun. birkaç gün geçsin, bence fikrin değişir.

Icardi oynamaz onu yazmayin kadrolara, zaten hafta arasi gelecek deniyor ama antrenmansiz bir sekilde bu macta oynatilmaz.

Baris Alper'i forvette kullanmali hoca, Halil'le gol falan atamazsin.

enis destan vs baran ha :)

her iki takımın da eksikleri ile maç ne hale geldi yahu :)

bu arada bu maçın sıcaklığı ile bence böyle düşünüyorsun. birkaç gün geçsin, bence fikrin değişir.
Ben sabırlı insanım. "Bunlar oynayacağına alt yapıdan oynasın" edebiyatını hiç sevmem ama Tete ve Zaha'nın oynadığı takımın Anadolu deplasmanında 3 puan alacağını tahayyül edemiyorum. Sonradan girebilirler ama ilk 11'de başlamayı kesinlikle hak etmiyorlar

Şu talimatlara göre 11 dizmeye gayret gösterelim.

Kesinlikle ilk 11 oynamaması gereken isimler:
Tete, Zaha, Halil, Kazımcan

Kesinlikle ilk 11 oynaması gereken isimler:
Muslera, Boey, Nelsson, Apo, Barış, Torreira, Kaan, Kerem Aktürkoğlu

Nötr:
Ndombele, Demirbay, Berkan, Eyüp, Baran, Mertens

?:
Davinson, Icardi
tam geçen seneki kköy deplasmanı kadrosu haa. bir rachica yok :) +sanchez ve torriera da var.

aynı şekilde icardi yina son 15 dakika falan süre bulsa ve skor bulsa efsane olur.

bu arada şunu da yazayım son olarak. -tabi gerçekleşmeyebilir de, hissiyatım bu şekilde-

genelde gs bu tip maçlarda aşırı sürpriz şekilde taş gibi oynayarak galip gelir. benim bu maçla ilgili hissiyatım da o şekilde.

sahada oynayacak kaleci hariç 10 topçudan 8'i;
boey-sanchez-apo-kaan-torriera-berkan-kerem-BAY tempolu adamlar. kayseri maçında ilk onbirde oynayan takıma tempolu 4 yeni kişi girecek.

rakip de özellikle hücum anlamında bayağı eksik, zaten savunması da üst düzey bir takım değil.

bir de icardi'den bi 15-20 dakika süre alabilirsek harika olur.

perşembe cuma olsun da son haberlere ve atmosfere göre daha da şekillenir bu maçın gidişatı.

Üst Alt