SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak

Beyler rahat olun. Kabahat bulacak biri varsa oda ilk yarının sonunda saçma bir şekilde oyundan atılan oyuncudur. 10 kişi kalan rakibini ite kaka penaltıyla zor bela yenen bir rakip. Tüm federasyon bir araya gelse sezon sonunda yine Allah'ın adaleti şaşmayacak. Bekleyin.

hakem 1.dk dan itibaren tüm takdir haklarını fb lehine kullandı. Figuero salağı bilerek yedi ilk sarıyı atılması tamamen şaibeli bu oyuncu araştırılsın. fb o kadar aptal bir ekip ki 45 dakika rakip yarı alana geçmeye tenezzül dahi etmeyen başakşehire birde on kişiyle 50 dakika gol atamadı attığını da penaltı jokeriyle attı. O penaltı da penaltı filan değil yine.

Dubios Başakşehir'in en iyi topçusuydu. Geri çağırsak sol bekte de taş gibi oynar. Bizde oynadığı nasıl belli aslanım çok mücadele etti şikecilere karşı.
Aynn ya başak 4 ayak üstüne düştü, adamlar hiç yoktan bedava Fransa MT bekini kiralıyor. Biz de networkumuz olmadığı icin ve plansiz iş yaptığımız icin acizcesine son gün bunların kapısını caliyoruz🤦‍♂️

İlk devreyi izleyip kırmızı karttan sonra kapadım. O halde bile paniğe kapılan bir rakip gördüm. Son dk paçayı kurtarmaları sezonlarını kurtarmayacak emin olun. Tahrik edici açıklamalara da şu aşamada cevap vermeye gerek yok. Biz beklediğimiz ritmi bulursak her maçları böyle titreye titreye geçecek.

Biz saçma prnaltılarla 2 puan bırakalım, bunlar 2 puan alsınlar. Bak söylüyorum bu sezon da bize bir maçta ofsaytımsı diye bir operasyon çekecekler. Onlarca haksız puanlarını aklayacaklar.

Çağdaş Atan: "Penaltı pozisyonu verilebilecek bir penaltıymış. Arkası dönük olmasına rağmen kolu biraz büyüyünce top koluna çarpmış. Çok fazla hakem konusuna girmeyi sevmiyorum. Oyunda kalalım."

38dd26fa75a74b9629aec84f7ae1b7d3.jpg

Hahaha bu şikeci kafası efsane yav adamlar topu yok etmiş

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Saka misiniz yav cizgideyken de icerde sayiliyor net icerde iste

Üst Alt