SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak

1 maç penaltı bonusu gelmedi ya allahları kaydı samsuna nasıl gol atacaklarını bilemediler. halbuki vereceklerdi 1 penaltı bak samsuna nasıl açık alanda rahat rahat atıyorlardı. bu maçta telafi amaçlı kırmızı kart+penaltı bekliyorum
Artik hakem destegini bariz yapacaklarini dusunmuyorum yemez sonlara yaklastikca artik bariz kollamalar olmayacak iste o yuzden her sezon sonlara dogru cokuyorlar

Artik hakem destegini bariz yapacaklarini dusunmuyorum yemez sonlara yaklastikca artik bariz kollamalar olmayacak iste o yuzden her sezon sonlara dogru cokuyorlar
yani tabii ki sonuçta bugünü ele alalım , samsun da ligde kalmaya çalışıyor . her puan altın değerinde. lay lay lom maçları geçti. illa ki fbnin rakipleri de gergin olacak hakemlere baskı kuracak, geçen haftaki antep maçları da puan kaybı olmak üzereydi.

O gün 8 puana çıkacaktı 85'de mi ne direkten dönmüştü harbiden inanılmaz ballılardı keyifler yerindeyken 2 dakikada futbola dair hiçbir şey göresim kalmamıştı.
Serdar Aziz'in hatasinda Sainz 2.golü atmisti, güzel goldü. Bugün Emre'nin attigi serbest vurus golü tam dogru zamanda geldi, tribün tepki bile gösteremedi. Ulan gol mü yedik diye topcular bile anlayana kadar 5 dakika gecti. Attiktan sonra hemen yemediler, takimdaki tecrübeli oyuncular devreye girdi. 90+4'de az kalsin 3 puani alacaklardi ama sanslari yaver gitmedi.

Serdar Aziz'in hatasinda Sainz 2.golü atmisti, güzel goldü. Bugün Emre'nin attigi serbest vurus golü tam dogru zamanda geldi, tribün tepki bile gösteremedi. Ulan gol mü yedik diye topcular bile anlayana kadar 5 dakika gecti. Attiktan sonra hemen yemediler, takimdaki tecrübeli oyuncular devreye girdi. 90+4'de az kalsin 3 puani alacaklardi ama sanslari yaver gitmedi.
Maçı izlememe kararı almıştım sonucuna bile bakmadım maç bitmiştir diye kanalı bir açtım Krunic kaçırdı kabus gibi bir sahneydi.

Fred 1 ay yok diyorlar dogruysa tezegi kurekle yediler krunic ismail orta sahasi ile hayatta uretemezler ferdi topu alip 30 metre tasiyor fredden cok ferdiyi satarlarsa ozaman yanmislar oyun sikistimi ferdi topu alip tadice kadar getiriyor

Maçı izlememe kararı almıştım sonucuna bile bakmadım maç bitmiştir diye kanalı bir açtım Krunic kaçırdı kabus gibi bir sahneydi.
Lan atamayana atarlar kurali islemesin dedim, neyse ki mevlam bunlara bugün 3 puan yüzü göstermeyeceklermis ki atamadilar. Biz muhtemelen 15-20 direkten dönen topla ligin zivesindeyiz, buyur eden takimlar hic olmadi. Ona ragmen averaji +10 farka kadar indirdik.

Adamlar 6 galibiyeti antrenman temposunda alip +27 averaj elde etti ama ne hikmetse 3 gün sonra delikanli gibi oynayan takim geldi mi süt dökmüs kediye dönüyorlar. Bu kadar farkin olmasi insanlari biraz düsünmeye itmeli bence...

Basaksehir +4
Rize +5
Pendik +5
Sivas +3
Konya +6
Istanbul +4

Başak uyuz uyuz geriden pasla çıkmaya çalışmasa puan alır da çağdaş yine çöp oyununu oynatır dünyanın en kolay çözülen sistemi önde bas patlıyor zaten sen kimsin geriden pasla çıkacaksın city misin Real misin

Samsun macinda az da olsa beklentim vardi küme düsme hattindan bir takim oldugu icin

Bu mac icin herkesin yazdigi gibi cagdas fenere karsi daha az motive oluyor

Puan kaybedecekleri mac bana göre antalya maci,sergen’in fenere sansi tutuyor

Üst Alt