⚽ SL 23/24 H:22 | Galatasaray 3-1 İstanbulspor | MS | 25 Ocak - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çok anlamsız yorumlarda var tivitterda - dünkü fener maçındaki siniri bugünkü ezici olmayan oyunu görünce her yere sallamış taraftar.

Cok yüksek tempo da oynandi mac

Hatta istanbulspor’un verdigi karsilik lig sonuncusu gibi degildi

Mac iki tarafa da gitti geldi ama cok sükür kazandik

Bu tarz maclarda kaza yasamamak lazim

Kritik bir sekilde kazandik ve önemli bir galibiyet oldu
dogru diyorsun lakin farkındaysan bu sene iç sahada inanılmaz zorlanıyoruz rahat aldıgımız mac belki 1 tane vardır her mac inanılmaz kötüyüz ve her macın ilk yarısı boşa gidiyor
yani birşeyleri degistirmesi gerekmıyormu hocanın
cünkü sürekli bahaneler bulmak cözüm olmuyor maalesef

Bu maç nedense Kaan çok kötü göründü gözüme, hele yedirdiği gol hiç olmadı
Bekte yapamıyor bence karşısında sürekli kontraya deparla gelen adam varken. o kadar seri değil kaan.

zaten top yapmak için biraz çıkayım dediği anda tehlikeli kontra yedik. ne yapsın - moralsizdi biraz ayrı ama çok yüklenmiyorum.

ortasahanın ama çat pat önlerindeki topları direkt karşıya vermek - taca atmak- kötü paslar... onlara hasta oluyorum. torreira mükemmel defansif kademede ama boştaki topu arada bi oda harcıyor - Demirbay 10 numara gibi oynamak istiyor geriden ama beceremiyor. Özetle defnas ile mertens arasında top kanatlar/bekler olmadan gidemiyor. bu bence kritik sorun.

maç başı harikulade dikey pasla 2 tehlikeli gidişimiz var - sonrası kanatlara kitlendi iş. tete tarafı zaten iptal - BAY çalım yedirirse bir şeyler denedi ama beceremedi - ezbere içeri çevirdi hep.

Cocukmu cocuk sensin kardes dogruya alerjin varsa forumda takilma senin dedigini yapacak bir tane hoca yoktur yazdigin fantezi zoruna gittiyse otede oyna naş naş
Sen önce karşındakine hitap etmeyi öğren bu forum kuruldugundan beri varım neredeyse. Bugüne kadar kimseyle atismadim bile. Takımın sağ açığını sağ bek yapıyorsun, sağ bekini sol bek yapıyorsun. Bı bok oynamayan Teteyi oyunda tutuyorsun. Gereksiz sarı görüp kirmizi görmesi muhtemel Akturkoğlunu ve orta saha kevgire dönerken izleyen Demirbay ı oyunda tutuyorsun. Sonra da bunu hiç bir hoca yapmaz diyorsun. Kafan basmıyor olabilir ama saygı duyacaksın. Duymayacaksan forumda takilmayacaksin.

İstanbulu daha önce izleyen oldumu bu şekilde her maç pozisyonlara giriyorlarmi acaba ven sadece fener maçında görmüştüm
Hakan Yakın ondan önce de Fatih Tekke varken sürekli geriden pas yaparak çıkmaya çalışan ve kaptırdığı toplarla fark yiyen bir ekipti ancak tüm rakiplerimizde olduğu gibi bizim maçın olduğu hafta teknik adam değiştirdiler. 3 gün önce Kayseri deplasmanına çıktılar yeni hoca Osman Zeki Korkmaz ile yine kapanıp etkili kontra ataklarla çok pozisyona girip atamadılar. Son dakikada duran top dönüşü golle 1-0 kazandılar.O maçta en etkili oyuncu Etemi de vardı, şimdi Konya'da... Asıl mesele aynı ekipler Fener'den beş yerken sorun yok, bizim maç öncesi fark yemeyin,defans yapın mesajı için hemen yeni teknik adamı getir.

Üst Alt