SL 23/24 H:23 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 28 Ocak - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:23 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 28 Ocak

Şampiyonluğun kilidi bizim elimizde. Biz sacmalamazsak alır götürürüz. Bunlarda 1 tane stresli mac yönetecek adam yok. 70-80e geride girdikleri macta beraberligi bile alamazlar

Bence Ankaragücü maça çok iyi başlamıştı

Çok önde basmadılar ama çok geri de yaslanmadılar. Fener'i Fener'in yarı sahasında orta sahanın hemen önünde üç kişiyle basarak karşıladılar ve savunma çizgisi de epey yüksekti takım kompakttı yani. Fener bu yüksek savunma çizgisini arkaya hızlı kaçan adamlarla bertaraf edemiyor çünkü ilerisi full kağnı gibi. Herifler Fener'i 20 dakika ceza sahasına sokmadılar ve kaleye şut attırmadılar

Topu aldıklarında da arkada pas yapmak yerine direkt uzun oynadılar. Çok rahat boşluk yarattılar penaltı da böyle geldi zaten

Bence o mal golü yemeseler dirençleri kırılmazdı ve Cephas gibi hızlı bir adam üzerinden bir gol daha bulurlardı, maç da kopardı

Gol sonrası ise resmen satmış gibilerdi. Kaleci bire birlerde iyiydi ama yan toplarda çok kötüydü

Usta sonuçta şehir değiştirecekler ve Antep'e gidecekler. Yorulacaklar yani. Teknik ekipleri kalitesiz olduğu için sakatlanma riskleri de yüksek. Bizim işimize gelir usta. Bizim kadro taş gibi. Bize fazla maç koymaz, Fener'e koyar. Formları düşmüş göründüğü gibi.
Şehir değiştirme için haklısın.

Fb'de sakatlık olur bence ama bizde de olur. Kadromuz taş gibi falan değil. 2 as bek, 1 de yedeği yok. Orta sahamız 1.5 senedir falan eksik.

Morutan, Cephas ve oyuna girdikten sonra Chatzigiovanis izledigim dakikalarda gayet etkili olmaya calisan oyunculardi. Bu 3'ünün birlikte oynamasi gerekiyordu ama teknik direktör olacak adam bunlari görmedi. Orta sahada Ali Kaan Güneren cok erken yoruldu. Ali Kaan ve Sowe disinda oyundan cikmasi gereken isim Mujakic'ti ama görmediler. Sol beki cikariyorsan yerine Hayrullah'i alirsin. 2.yarida mental ve fizik olarak bitmis rakibe karsi nasil hücüm edilmez dersi verdi Ankaragücü.

şöyle söyliyeyim averajı kapatıp önlerine geçersek kafayı yerler - stresten her maç tırnak kalmaz. yedikleri hel golde dünya başlarına yıkılır.

gerçi çokta fazla maç kalmadı son düzlüğe ama
fenerin de maçlarını izliyorum genelde kaçırmadan, ismail kartal denen çapsızın özellikle bizim maçla beraber kenardaki vücut diline baya gülüyorum. gözlerinin içinden tedirginlik korku akıyor. bunu görebiliyorum. aklı çıkıyor puan kaybedicekler diye. hele bi öne geçebilsek, bayern sonrası hatay deplasmanında ne güzel 2 puan öndeydik.öyle devam edebilsek efsane olacaktı. gerçekten gördüğümü söylüyorum dağılmaya o kadar müsaitler ki. mesela bugün ankaragücü çok değil ya devreye 1-0 girebilse neler olabilirdi düşünemiyorum bile. o kadar ballı bir takım ki cengiz çöpü içeri orta açıyor top sekiyor falan gidip köşeden gol oluyor. stres baskı yaşamadan 1-1 oluyor maç. bizim artık ne yapıp edip averajı da uyuta uyuta kapatmamız lazım.fenerin fikstürünü de açtım baktım artık bitti istanbul maçları. adamlar bu haftaya kadar deplasmanları bile istanbulda oynadı. artık sürekli şehir deplasmanlarına gidecekler. antalya maçından da umudum var şimdiden

1706465645155.png

bu utanmaz adamlar gözlerine gercekten perde cekmis. koca ikinci yari rakip yari sahada etkili olduklari tek an 90+da yorgunluktan ileriye top gönderemeyen orta sahanin yanlis yere top atip fener'e kontra sansi vermesiyle olustu. bir beraberlige tamamen iptal olacaklar.

fenerin de maçlarını izliyorum genelde kaçırmadan, ismail kartal denen çapsızın özellikle bizim maçla beraber kenardaki vücut diline baya gülüyorum. gözlerinin içinden tedirginlik korku akıyor. bunu görebiliyorum. aklı çıkıyor puan kaybedicekler diye. hele bi öne geçebilsek, bayern sonrası hatay deplasmanında ne güzel 2 puan öndeydik.öyle devam edebilsek efsane olacaktı. gerçekten gördüğümü söylüyorum dağılmaya o kadar müsaitler ki. mesela bugün ankaragücü çok değil ya devreye 1-0 girebilse neler olabilirdi düşünemiyorum bile. o kadar ballı bir takım ki cengiz çöpü içeri orta açıyor top sekiyor falan gidip köşeden gol oluyor. stres baskı yaşamadan 1-1 oluyor maç. bizim artık ne yapıp edip averajı da uyuta uyuta kapatmamız lazım.fenerin fikstürünü de açtım baktım artık bitti istanbul maçları. adamlar bu haftaya kadar deplasmanları bile istanbulda oynadı. artık sürekli şehir deplasmanlarına gidecekler. antalya maçından da umudum var şimdiden
şöyle düşün böyle bir sezonda (yani %50 %50 şans var matematiksel - ligin geri kalanı kopuk zaten 6ıncıdan itibaren düşme potası gibi nerdense)

kazanamazlarsa koskoca sezon - hakem itemleeri - dzeko gol kralaı yapma maçları vsler hepsi çöpe gidecek.

o nedenle bizim bunlarla olan maça KALMADAN işi bitirmemiz lazım

tüm yaz yeni TD 18 yabancıdan 12ye düşme krizini izleriz

Ankaragucu kötü oynamadi hatta ilk 15 dakika cok iyi basladilar

Beni rahatsiz eden hucum da tehlike yaratan 3 oyuncunun oyundan alinmasi

Morutan ve cephas’in oyundan cikmalari rezalet

Ümit Özat: "Her mac hakemi hedef gösteren, cirpinan Emre Belözoglu gitmis dut yemis bülbül bir Emre Belözoglu gelmis. Cok sakindi."

Helal be kaptan

Son mesajım olsun bu konuda ,dikkat edin bu maçta ve akbil maçında hiç kasmadan 4 5 atmaları lazımken gol atmayı geçtim skor korumaya girdiler yani hacidan oyunculara kadar nasıl stres içindeler eskisi gibi rahat olsalar akbile 5 6 atarlardı keza bugünde öyle.

Üst Alt