⚽ SL 23/24 H:23 | Galatasaray 2-1 Gaziantep FK | MS | 29 Ocak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fark atamayacağımızı bilmek ve fark atarız yorumlarını okumak bana acı veriyor
şumudika delikanlı bir hoca reyiz.

"bizim fenerbahçe'nin parasına ihtiyacımız yok" diye açıklama yapacak kadar t.şşaklı bir hoca. pozitif futbol oynatacaktır. bizim için ise bu maç soğuk duş oldu. rakibe hiç konsantre ol(a)mamışız. bu maçta ise reaksiyon gelecektir.

skor ne olur bilemem, atarız, yeriz. ancak istanbul maçından daha iyi bir gs göreceğimize eminim.

Hiç oyuna filan gerek yok gerekirse kaos futbolu olsun ama 1-0 olsun bizim olsun bu saatten sonra ki ben daha rahat geçeceğini düşünüyorum istanbul maçına kıyasla

şumudika delikanlı bir hoca reyiz.

"bizim fenerbahçe'nin parasına ihtiyacımız yok" diye açıklama yapacak kadar t.şşaklı bir hoca. pozitif futbol oynatacaktır. bizim için ise bu maç soğuk duş oldu. rakibe hiç konsantre ol(a)mamışız. bu maçta ise reaksiyon gelecektir.

skor ne olur bilemem, atarız, yeriz. ancak istanbul maçından daha iyi bir gs göreceğimize eminim.
Şumudika'ya laf etmem fbye oynadığı oyundan sonra ama adam her maç 3'lü oynuyor. Pozitif futbol falan bekleme yani. Yine zor geçer bu maç. Rakibin pasla çıkmadığı, kapandığı her maç sıkıntlı geçiyor.

Üst Alt