SL 23/24 H:25 | Fenerbahçe 2-2 Alanyaspor | MS | 11 Şubat - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:25 | Fenerbahçe 2-2 Alanyaspor | MS | 11 Şubat

Önce oynamak her türlü iyi. Önce oynayan galip gelirse sonra oynayan erken çözmediği her maç "eyvah puan kaybedersek geride kalıyoruz" paniği yaşar, yok eğer önce oynayan takım puan kaybederse sonra oynayan bu sefer de erken çözemezse "aman bu fırsatı kaçırmayalım" telaşına kapılır. İki türlü de sonra oynayan daha çok baskı hissediyor.
biz sonrayız ankargücü maçında AVL maçı yüzünden.

onlar ctesi.

5 maçtır hem oyun hem fizik olarak düşüşleri vardı biraz şans ve hakemlerle anca direndiler bu puan kaycı daha önce olmalıydı
ayrıca takımlarında yanlıs yapılan pek cok transfer var

Olmayan penaltıyla aldıkları 1 puanı konuşacağımıza, kaybettikleri 2 puana sevinir olduk. Bu tescilli şikecilerin hanelerine hakemle alınan 1 puan daha yazdığımızda artık çift haneli haram puanlara ulaştılar.

Buna bir de bize kaybettirilen minimum 4 puanı eklediğimizde şu anda en az 14 puanlık bir fark olacaktı. Adil bir lig olsa lig çoktan kopmuştu. Bu ülkemizde izlemekte olduğumuz şeyin adı futbol değil tiyatro.

Yönetim bu görüntülerden kolaj yapıp fenerin toplam kaç haram puan aldığını açıklayan bir sunum yapmalı, ben en az 10 puan saydım. İki satır açıklama yazıp laf çarpmayla olmuyor.

Ya sinirden duramıyorum sıkışan her maçlarında olmayan bir penaltıyla oyunda tutuluyorlar. Yeter artık. Bugünde 3 puan yerine 2 kaybettiler. Hadi hakemin vermesini geçtim VAR nasıl iptal etmiyor, nasıl ya?

biz sonrayız ankargücü maçında AVL maçı yüzünden.

onlar ctesi.

Perşembe bizim maçımız varken, onların yokken onların önce oynaması normal bir durum. Ancak iki takım da Avrupa'da perşembe maç yaparsa takip etmemiz lazım. Devamlı bizi sonra oynatmamaları lazım. Deplasman/iç saha durumuna göre belirlerler herhalde. Bir de ileriki turlarda iki takımdan biri elenir, diğeri devam ediyor olursa Avrupa'dan erken elenen bu açıdan avantajlı olacak gibi. Çünkü devam eden takım mecburen pazar-pazartesi (yani muhtemelen diğerinden sonra) oynayacak. Elenenin cuma-cumartesi oynaması önünde bir engel olmayacak.

Bu maçta Ertuğrul'a nasıl küfür ettiler.

Neredeyse her maç istinasız olarak kariyer maçını çıkaran kalecilere karşı oynadık çıkıp 1 tane kaleciye küfür etmedik bunlar o kadar arsız ki alışmış kudurmuştan beterdir.

Alanyanin 3 puanı çalındı dün akşam. Kırmızı kart ve mabattan uydurulan penalti sonucunda heriflerin at gibi oynayıp 3 puan kaybettikleri maç oldu. Alanya içinde hatay matay altında bulunan ne kadar takım varsa delip geçecez. Düşmemen için elimizden geleni yapacaz alanya tıpkı samsun gibi.

Nerden buluyorlar böyle karaktersizleri cidden araştırılması gereken bir konu. Bunların tesislerine girerken karakteri emanete bırakıyorlar herhalde. Transfer olan her topçu birkaç maç sonra üçkağıta başlıyor. Haram penaltı almaya doymadılar önüne gelen kendini balıklama atıyor yere. Emek hırsızı hakemler zaten ayrı rezalet
Geçen sene fenerbahçe 2-1 Ankaragücü maçında 0-1 Ankaragücü öne geçtiktten sonra hemen kurtarma penaltı çıkmıştı İrfan direk rakibe bakıp üstüne gidip bilerek çarpmıştı topla hiç alakası yoktu ama hakem direk penaltı vermişti.

Dünyada bu kadar göstererek kollanan başka takım yoktur.

Son düzenleme:
Geçen sene şu pozisyonada penaltı çıkmıştı İrfan direk rakibe bakıp üstüne gidip bilerek çarpmıştı topla hiç alakası yoktu ama hakem direk penaltı vermişti. Bu kadar göstererek kollanan dünyada başka takım yoktur.
Bunlar ezelden beridir böyle kollanıyor. Tff kurulları hakemleri medya hep yandaşları şimdi de sosyal medya trolleri çıktı. Fıtratları mayaları bozuk

Turk futbolunun düzelmesi içim bu oluşun kapatılmalı, bu örgütsel hareketlerde bukunanlar da şike faaliyetlerinden dolayı futboldan ömür boyu men edilmeli.

Hiç bir hakem yok ben öyle gördüm, bu şekilde biliyordum gibi bahanelere sığındırmayıp hem hapis cezası almali hemde bu sporla ilgili yorum bile yapmayacak sekilde men edilmeli.
Öyle geçmişi benzer işlerle dolu olup bu günlerde günah çıkaranlar da dahil.
Gözünün önündeki pozisyona 5 sene önce bilerek yanlış ver şimdi televizyon karşısında yanlış yok ya.

Üst Alt