⚽ SL 23/24 H:25 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 10 Şubat - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maçtan önce 2-0 a dünden razıyım derdim. hiç oynamayın verin 3 puanı verdim. şu an baya mutsuzum. ilk yarıda iyi oyun. 4 5 atacagımız maç , 2. yarı ne hale geliyor inanamıyorum ya. 2-1 olsa ofsayt olmasa al başına belayı son 20 dakka kıvran kıvran dur. valla ayıp ediyor bazı oyuncular artık. tetenin fikrini falan almayın gönderin gitsin brezilyaya, dalga mı geçiyorsunuz bu nedir ya? rezalet bi oyuncu. ndombele bitirmiş kafada futbolu. zaha bir maç var bir maç yok güvenilmez. icardi yok oglu yok. barış alper mertens çok şükür taşıyor hücum hattını

Her maci kazaniyoz ama bizim gscdekiler hep agliyor .siz sakamisiniz ya .Kacirdiklarimiz gol olsa gene Basaka fark atmistik
Aynen yahu, adamlar ceza sahamıza giremedi. Ha fark atamadık takıma kızıyoruz diyorlarsa tamam haklılar. Takımın 2 beki devşirme, bu liginen iyi sağ açıklarından Denize, hayatında 2. kez sol bek oynayan yedek Berkan top göstemedi. Kendi kendine çalım atıp durdu sağda. Stoperin sakatlanlamış yedeğinde yedek stoperin de sakat.

Biraz el insaf

Ben ikinci yari takimi hic begenmedim ilginc bir durgunluk vardi. Orta saha komple oyundan düsünce herifler okadar kolay kalemize geliyorduki inanilmaz birseydi

Üst Alt