⚽ SL 23/24 H:25 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 10 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu maça iki tane bek olmadan çıkacağız, yönetim her gün dua etsin de Okan hocanin sabrı taşmasın, zaten destek oldukları yoktu, iyice köstek oldular.

Fenere yatan çağdaş bize karşı kaplan kesiliyo. Zor maç olacaktır Başak-Prag-Ankaragücü(d)-Prag(d)-Antalya-Bjk(d). Bu maçla birlikte şampiyonluk fisktürüne girmiş bulunuyoruz bu fisktürü şikecilerle aynı puanla atlatabilirsek %90 şampiyon oluruz.Kadro özellikle beklerde çok daraldı Okan hoca nasıl kotaracak bu işi çok merak ediyorum Allah yardımcısı olsun.
Geçen sezon Rams Park'ta Çağdaş Atan.
maxresdefault (2).jpg

En azından sol bek yetişsin abi şu maça. Sagda barış idare eder. Kaan sağ berkan sol vallahi yürümez lig bu şekilde.

images

Dün hakkımız olan şekilde birkaç pozisyonda VAR'ın lehimize müdahalesi iyi mi oldu kötü mü oldu bu maç için bilemedim yahu.
Bu maç hiçbir şeyimizi vermez bu itler.

muslera

kaan nelsson sanchez BAY

torriera demirbay

kerem mertens zaha

icardi
gs hamle:

berkan, tete, ndomb, viniSr.

gs eksikler:

aurier, apokerim, oliviera, ziyech
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

başak hamle:

souza, mahmut, kemen, abeid, davidson, serdar, kenny

başak eksikler:

duarte, dubois, ömer ali, pelkas, szysz

piatek

figueiredo aleksic türüç

berkay emirhan

lima ba opoku sefa

v.babacan

çok çok zor maç malesef.

Üst Alt