⚽ SL 23/24 H:26 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kazımcanı tam bunun için kiralayıp oynattılar işte. Maçta olası hata yapıp bunun üzerinden aleyhimize algı kasmak için.

Aynı şeyi Hatayspor ve Halil Dervişoğlu için de bekliyorum ben. Bekleyin görün.

4-0 olması gereken skor, verilmeyen penaltılar, böyle verilmeyen goller. Sonra fb averaj şöyle böyle. Daha geçen maç verilen penaltıyı biliyoruz bunlara. Mide bulandırıyor.

Kazımcanı tam bunun için kiralayıp oynattılar işte. Maçta olası hata yapıp bunun üzerinden aleyhimize algı kasmak için.

Aynı şeyi Hatayspor ve Halil Dervişoğlu için de bekliyorum ben. Bekleyin görün.
Onların da sosyal medya trollerinin de damına atlayayım. Çapulcu sürüsü. Gidip rizesporlu tarıkı izlesinler kendilerinin ne olduğunu net görürler eğer insanlarsa

Zaha'nın da çözdüğü ve çözeceği maçlar olacak yüklemenin anlamı yok.

Köhn beklentiyi fazlasıyla karşıladı ,Tete çok daha bilinçli bir futbol oynadı ve direklerin efendisi geri döndü.

Tertemiz galibiyet.

Bu sezon izlediğim en iyi oyunlardan biriydi, rakibi resmen sürklase ettik. 3 gün önce aşırı eforlu bir maçtan sonra Ankara'nın olumsuz zeminine ve neredeyse 0 rotasyona rağmen müthiş bir fiziksel üstünlük kurduk. Okan hoca sadece bunun için bile tüm övgüyü hak ediyor, takımın fizik gücü muhteşem.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaha'nın da çözdüğü ve çözeceği maçlar olacak yüklemenin anlamı yok.

Köhn beklentiyi fazlasıyla karşıladı ,Tete çok daha bilinçli bir futbol oynadı ve direklerin efendisi geri döndü.

Tertemiz galibiyet.
Zaha taç çizgisinden ne kadar uzak ve merkeze nekadar yakın oynarsa okadar etkili olur. Kerem solda oynarken hep içeride ama zaha alışkanlıktan hep kendini çizgiye atıyor

Üst Alt