⚽ SL 23/24 H:26 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
böyle

506829.jpg

Fenerin fikstür (not gibi kalsın diye yapıyorum buraya)

Antalya (d)
Alanya
Rize(d) potansiyel yağışlı soğuk maç ama Rize yani
K.paşa
Hatay(d) averaj maçı olur
Pendik - Fazia gelir mi Fazia-ligde kalma hesapları başlar burda
Trabzon(d)
Adana Demir
Karagümrük(d) beleş deplasman
Sivas (D) - ahaaaa
Beşiktaş
Konya (d) - ahaaaaa
Kayseri
GALATASARAY(d)
İstanbulspor - beleş maç

Bizim

samsun(d) -1.Şampiyonluk maçı

Başakşehir
Ankaragücü (d) - bugünkü ankarayı öperiz
Antalya
BJK (D) - 2. Şampiyonluk maçı
Rize
Kpaşa(d) - hep nefret ederim.
Hatay - Mahşer günü 10 averaj
Alanya(d)
Pendik
Ads(d)
Sivas
Karagümrük(d) - doğramaya uğraşacaklar hakemle 3.şampiyonluk maçı
Fener - iş buraya KALMAMALI - pis hislerim var bu tff ile
Konya(d) - iş buraya kalmaz

bizim şu bold olan 2 deplasmanı alırsak fener o sırada liderliği bize zaten verecek - her hafta kaos ve strese bağlayacak... şu an averajla lider oldukları için hissetmiyorlar. 1 adım geriye düştükleri an patlayacak o balon ismail kartalın üstünde.

Antalya'ya niyet etmiştim - alanaya kısmetmiş hemde evlerindeki maçta !

prag maçına yedek çıkalım bu maçı alalım ve fişi çekelim daha apo hunter hocam fbye koyup Onuachu falan orta sahada kolbastı oynayacak.Başlarım uefa kupasına 3 kuruş para geliyor sanki kupayı alacağız , alın bu maçı çekin fişi bitsin bu iş.

geçen seneki başak deplasmanını düşünelim. fbliler puan kaybı bekliyor, bizler de normal olarak o maç ile ilgili tedirgin oluyorduk.

ancak maçı gs tarihinin en farklı deplasman galibiyetlerinden biri olan 0-7'lik skor ile aldık ve fb'in beynine balyozu vurduk.

bu maç da öyle bir maç.

haa bu arada bu malların kendi evlerinde kaybettiği son 2 puan sayesinde, bu maçta en kötü berabere kalma hakkımız da doğdu. ona göre rahat rahat oynamalıyız.

Sprag maçından 3 gün sonra olması işimizi zor hale getiriyor. 2 maçı bir düşünüp kadroyu en verimli şekilde kullanılmalı.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt