SL 23/24 H:26 | Rizespor 1-3 Fenerbahçe | MS | 17 Şubat - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:26 | Rizespor 1-3 Fenerbahçe | MS | 17 Şubat

Pazartesi VAR kayıtları açıklanacak ama penaltı pozisyonu ile ilgil çıt duymayacağız.

çünkü VAR dahil olmadı - hakem hiç bir şey dinlemedi o poizsyonda.

bunlar bile ayarlandı bile.

kalecini gözünü kapatıo bide prof lisanslı bu çocuk
bide ekmek yiyio para kazanıyor
gariban işçide sabah aksam amele gibi calışsın tok karnını doyurmak için

fıkra bu kadar :D

Bu maçta şike yapılmadıysa hiç bir maçta yapılmamıştır yönetimin üzerine gitmesi lazım ama onlarda nerde o cesaret aman yoksa birileri kızar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maçta şike yapılmadıysa hiç bir maçta yapılmamıştır yönetimin üzerine gitmesi lazım ama onlarda nerde o cesaret aman yoksa birileri kızar

Üstüne gitsek ne olur? Ülkede TFF mi var? Savcı mı var? Varsa bile, kim bilir hangi örgütle ilişkilendirilir ve başına neler gelir. Bu ortamda kim yasal işlemi yapacak? Ortada bir ceset var kabul ediyorum.

En küçük şeyde yönetimi eleştirmeyi bırakalım. Kenetlenme zamanı.

Yahu bu ülkede tapeli,teknik takipli şike ortaya çıktı üstünü kapadılar şike yapmış olasalar ne olacak?Biz kendi işimize bakacağız rizenin şikecilerden puan aldığı görülmedik bir olay hele hele düşme potasında değilken puan almaları mümkün değildi zaten

Kaleci ne yaptı hakikaten öyle.. İlk golde çizgide durmayıp sadece 1 metre öne çoksa topu alacak öyle bakıyor 2.gol ayrı rezalet.. Hele 2.golden önce bir pozisyon var rahat alması gereken topu çeliyor karambol oluyor inanılır gibi değil hakikaten

Bu zeminde futbol oynatilmamali. Gercekten berbatti neyse bu ayri bir konu.

Fener Rize’nin; Rize Fener’in serefi ile oynadi.

Umarim tribunlerde bogurmeye devam ederler “inanin cocuklar” seklinde…. Her hafta artan coskuyla.

Mayis‘ta yeniden timsaha yattiklarinda, siyahli-beyazli, sarili-laci’li kucuk bir pankart‘a kilitlenecek o nemli gozler…..

COCUKLAR INANMAYIN DEMISTIK

ve caresizlik……

Şunu açıkça belirteyim amatörde olsa bir dönem kalecilik yapmış biriyim dzekonun ve serdarın golünde kalecinin masum olduğuna kimse inandıramaz beni

Dzekonun attığı golde o açıdan normalde kaleciler kendini büyütmesi gerekirken bu avel bilerek kendini küçültmüş ve kollarını bi tarafına monte eder gibi beklemiş en sonda avuç içiyle dokunup golü garantiye almış

Serdar ın pozisyonu söylemiyorum bile ne olduğunu anlamak için halı sahada öylesine kaleye geçen adam bile öne 2-3 adım atıp o ortayı kale önünde yakalardı beyfendi kale çizgisine çakılmış kalmış

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İrfancan daha orta açarken biraz öne çıkması gereken adam kale çizgisine yapışmış mini cooper tatlı gelmiştir. Öyle sert ortada gelmedi havadan bombeli şekilde geldi. Biz şu ortayı yapsak tüm kaleciler havada kapardı.
sqv51y4.jpg

Bu sene yaptıkları şike konusunda baya profesyonel hareket ediyorlar. Biz ekran başından kolayca anlıyoruz evet ama kendilerince senaryo yazıyorlar. Misal geriden gelip cesaret gösterip kazandık masallarını torunlarina anlatsınlar ama senaryo yazıldığı kesin. Rakiplerin oynamamış adamlari oynatmasi, denenmemis taktikleri denemesi falan derken üstüne de kaleciyi bağladığında çorap söküğü gibi geliyor işin gerisi.

Hayatım boyunca profesyonel futbol oynamadım en fazla alt yapıda oynamıştım ama sıradan bir vatandaş olarak gelip bana deselerki şike yapsan kimi baglarsin? İlk olarak kaleciyi seçerim ikinci olarak da stoper. Bunlarin 10 macin 5inde kötü kaleci oluyor diğer 5inde de defans kafaya çıkmıyor falan. Yani gerisini siz düşünün. Öyle eskisi gibi hatır şikesi teşvik şikesi falan değil bu düpedüz organize sezon başında anadolu rakipleri analiz edilmis kendilerine yakın futbolcularin listesi cikarilmis ve kendilerine yakin baskanlarla iş götürülüyor

Dipnot: Bu olaylar gün yüzüne çıkar mi bilmem ama çıkarsa dünyanın en büyük olayı olur. Nedeni de en az 300-400 kişilik dosya çıkar diye düşünüyorum

Bu sene yaptıkları şike konusunda baya profesyonel hareket ediyorlar. Biz ekran başından kolayca anlıyoruz evet ama kendilerince senaryo yazıyorlar. Misal geriden gelip cesaret gösterip kazandık masallarını torunlarina anlatsınlar ama senaryo yazıldığı kesin. Rakiplerin oynamamış adamlari oynatmasi, denenmemis taktikleri denemesi falan derken üstüne de kaleciyi bağladığında çorap söküğü gibi geliyor işin gerisi.

Hayatım boyunca profesyonel futbol oynamadım en fazla alt yapıda oynamıştım ama sıradan bir vatandaş olarak gelip bana deselerki şike yapsan kimi baglarsin? İlk olarak kaleciyi seçerim ikinci olarak da stoper. Bunlarin 10 macin 5inde ya kötü kaleci oluyor ya defans kafaya çıkmıyor falan. Yani gerisini siz düşünün. Öyle eskisi gibi hatır şikesi teşvik şikesi falan değil bu düpedüz organize sezon başında anadolu rakipleri analiz edilmis kendilerine yakın futbolcularin listesi cikarilmis ve kendilerine yakin baskanlarla iş götürülüyor

2010 dan sonra Her sene böyle 3-5 maç hatır şikesi yaptıkları oluyordu ama 3-5 maçla sınırlı
Bu sezon maçların %90 ı düpedüz şaibeli görmemek için ahmak olmak lazım kendileri de biliyor zaten neyin ne olduğunu..

Bu sezon sonu büyük bir skandal patlar gibi duruyor şikeciler için, 2010 da yaptıklarından daha abartılı işler yapıyorlar ve hakemleri de işin içine katmışlar bu sefer işi şansa bırakmıyorlar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üstüne gitsek ne olur? Ülkede TFF mi var? Savcı mı var? Varsa bile, kim bilir hangi örgütle ilişkilendirilir ve başına neler gelir. Bu ortamda kim yasal işlemi yapacak? Ortada bir ceset var kabul ediyorum.

En küçük şeyde yönetimi eleştirmeyi bırakalım. Kenetlenme zamanı.

Göz göre göre milyonların önünde yapılan bir şey bu düşünsene şu hataları bugün okan koçuk yapsaydı ülke ne haldeydi üstelik senin klübüne resmi siteden dua himmet bilmem ne diye iftira atıyolar sen sesini çıkarmıyosun neyin kenetlenmesinden bahsediyoruz burda benim için tüm şampiyonluklardan önemli bu klübe bu iftiraların atılıp sesiz kalınmasını kaldıramıyorum kanıma dokunuyor adam çıkmış belediye başkanı övüyor ne diyim ki

Göz göre göre milyonların önünde yapılan bir şey bu düşünsene şu hataları bugün okan koçuk yapsaydı ülke ne haldeydi üstelik senin klübüne resmi siteden dua himmet bilmem ne diye iftira atıyolar sen sesini çıkarmıyosun neyin kenetlenmesinden bahsediyoruz burda benim için tüm şampiyonluklardan önemli bu klübe bu iftiraların atılıp sesiz kalınmasını kaldıramıyorum kanıma dokunuyor adam çıkmış belediye başkanı övüyor ne diyim ki

Havlayan it isirmaz

Bugün çıkıcan bütün medyanın önüne bu ateş üfleyerek sönmez diyecen ortalığı ayağa kaldırcan sana iftira atanlara hukuk önünde hesap sorucan kan alıcan tabiri caizse var mı şuanki başkanda o testis tabi ki yok ankaragücü maçında nerden biliyoruz hakem doğraması olmıycağını iş işten geçince açıklama yapmak birilerinden icazet almak hiç bir şey ifade etmez

Bugün çıkıcan bütün medyanın önüne bu ateş üfleyerek sönmez diyecen ortalığı ayağa kaldırcan sana iftira atanlara hukuk önünde hesap sorucan kan alıcan tabiri caizse var mı şuanki başkanda o testis tabi ki yok ankaragücü maçında nerden biliyoruz hakem doğraması olmıycağını iş işten geçince açıklama yapmak birilerinden icazet almak hiç bir şey ifade etmez

Hangi hukukdan bahsediyorsun sen?

Üst Alt