⚽ SL 23/24 H:27 | Galatasaray 2-1 Antalyaspor | MS | 26 Şubat - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Normalde yönetimin sürekli açıklama yapması taraftarı değilim burada bunu bilen bilir. Hatta @Halim Kırıkçı renktaşla da ayrı düştüğümüz çokça olmuştur. Lakin bu gün yada yarın artık bugün olmaz ama yarın Galatasaray başkanı veya Erden Timur hiç olmadı Metin Öztürk tüm konularla detaylıca bir açıklama yapmalı ve Tff ve kurulları tekrar istifa beklentisi yenilenip bununla da kalmayıp imza toplama işini başladığımız deklare edilip Tff'nin gitmesi ile samimi olanların bu imza vermeye direk yayında davet edilmelidir. Görelim bakalım kimler samimi kimler değil.
umudunu kırmak istemem ama hiçbirisi olmayacak ,arkada cok büyük bir pislik dönüyor ve üzülerek söylüyorum bizikilerde o pisligin içinde gayette sakin olarak söylüyorum bunu ocak ayından beri
yarın gör bak sponsor toplantısında 1-2 cümle kuracaklar kimse hakkımızı yiyemez filan sonra dagılacaklar
erden bile konusamıyor sen düşün nasıl büyük işler dönüyor,en kıymetli oyuncun iftiraya ugrıyor rakip beleş puan alıyor ama erden susuyor

Mactan sonra erdogan keremin itmesinden sikayetci oluyor yayinci kurulusuna ama kendisi o an adami öldürebikicek sekilde tekme attigindan bahsetmiyor tabiki. O tekme adamin kafasina gelse hersey olabilir.

Tete’ye verilen penalti ile dzeko’nun konya macinda kazandigi penalti ayni

Ikisinde de ayni temas var

Gri pozisyon yani verilmedigi zaman neden verilmedi diye sorgulamam

Ayrica vinicius’un attigi gol icin de aynisi gecerli,temas neredeyse sifira yakin rakip oyuncu bile ayakta kaldi

umudunu kırmak istemem ama hiçbirisi olmayacak ,arkada cok büyük bir pislik dönüyor ve üzülerek söylüyorum bizikilerde o pisligin içinde gayette sakin olarak söylüyorum bunu ocak ayından beri
yarın gör bak sponsor toplantısında 1-2 cümle kuracaklar kimse hakkımızı yiyemez filan sonra dagılacaklar
erden bile konusamıyor sen düşün nasıl büyük işler dönüyor,en kıymetli oyuncun iftiraya ugrıyor rakip beleş puan alıyor ama erden susuyor
Ben toplumu germek istemediklerini ve GS'nin haklarını arka tarafta savunmaya çalıştıklarına inanıyor yada inanmak istiyorum. Benim ekrandan olsun, davranışlarından olsun az biraz tanıdığım Erden Timur bunu yapar. Hatta Erden Timur kadar güvenmesem de Dursun Özbek'te korur diye düşünüyorum.

Ben toplumu germek istemediklerini ve GS'nin haklarını arka tarafta savunmaya çalıştıklarına inanıyor yada inanmak istiyorum. Benim ekrandan olsun, davranışlarından olsun az biraz tanıdığım Erden Timur bunu yapar. Hatta Erden Timur kadar güvenmesem de Dursun Özbek'te korur diye düşünüyorum.
maalesef cok iyimser düşünüyorsun ama böyle birşey yok keşke olsa arka planda birilerine gidilse emin ol her koldan ve hergün artarak bu denli saldırı olamaz geçtigimiz süreç bunu gösteriyor
hergün konuşulmasın tabi ama artık zamanı geldi hadi taraftarı salla sahada onca emek veren hocadan oyunculardan hicmi utanmıyorlar
başkanı salla ben zaten erden timuru anlayamıyorum 1 kelime dahi etmedı haftalardır
oyuncuda hocada sahiplenildigini korundugunu hissetmek ister hasan

Üst Alt