⚽ SL 23/24 H:27 | Galatasaray 2-1 Antalyaspor | MS | 26 Şubat - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yarı otomatik ofsayt sistemine açıkçası ben güveniyorum topun ayaktan çıkışı önemli halen çipli sisteme geçilmedi ama Şampiyonlar liginde de ligimizde kullanılan sistem kullanılıyor sadece Dünya Kupasında çipli sistem kullanılmıştı zamanla entegre edilecektir.

Samsunspor maçında Icardi'nin pozisyonu için ofsayt demiştim ama bu maç kesinlikle ofsayt değil elle çekilen sistemin mantığıda böyleydi yarı otomatik daha doğru sonuçları sağlıyor.

gvrplpt.jpg

pp16ii2.jpg

Aslında ofsayt çizgisi biraz erken çizilmiş gibi. Top ayaktan çıktıktan hemen sonra çekilmesi gerekiyordu. Onu geçtim, topa dokunmadan çizgi geliyor. Tabi, orada bilmediğimiz bir kural yoksa hata yapılmış gibi duruyor.

Vinicius'un attığı gol temiz.
Penaltı da temiz.
Rakibin dirsek attığı pozisyon var, direkt kırmızı kart.

Son düzenleme:
Tete' nin ayağına temas varmış ama oyuncuyu etkileyecek kadar değilmiş!..

Yahu darbe aňında ayağın nasıl sarsıldığı görülüyor. Hiçbir futbolcunun o durumda ayakta kalabileceğini zannetmiyorum. Etkilenmiş olması için ille ayağının kırılması mı gerekiyordu?..

Bu yorumları yapanlar da yıllarca en üst düzeyde hakemlik yapmış adamlar. Memleketfe tuz kokmuş durumda, ne yapsan boş...

Resmen korunuyormuşuz gibi görünmek için elinden gelen yapıldı maçın hakemi tarafından, artık niyet çok bariz.

- İlk penaltı bence ucuz, bize verilse sabaha kadar söverdim.
- İkinci golde ofsayt yok, daha herhangi bir şey yokken bile ilk tekrarda rakibin ayağının bayağı geride olduğu görünüyordu.
- Torreira pozisyonu sarı, bakınca evet ikinci sarı ama gördüğü ilk sarı kart yanlış.
- Buksa şiddetli dirseğiyle net kırmızı görmeliydi.
- Erdoğan tekme girişimi kırmızı bence
- İkinci penaltı net bence.
- Barış Alper’ın ralibin yüzünü tutması pozisyonu 2 yıl önce olsa kırmızı derdim ama şu ara sarı bile verilmiyor.
- Zaha kırmızı verse niye verdin demezdim.
- Vinicius golü bence net gol, aynısını forver oyuncusuna yapsan bu ligde penaltı çalacak hakem yok

abi 3 saattir sosyal medyayı yıkıyor herifler

yeni görüntülerden sonra ofsayt iptalinin doğru karar oldugu penaltinin doğru karar oldugu net bir şekilde ortaya cıktı

camur atıp algı yaratanlar algılarıyla kaldı yatıp uyudular bile çok garip bi iklim var. resmi siteden bile paylaşım yapmışlardı rezil oldular kimse konusmuyor yeni görüntülerden sonra

şu yeni görüntüleri suratlarına vurmalıyız ama pasifiz sosyal medyada
Pasiflikle bir ilgisi yok

Onlarda troll sayısı fazla + çok bağırıyorlar + bu çağda gerçeğin bir önemi yok

Yalnız bir yöneticimiz bu algıları yerle bir etse iyi olur yarın

Vay niye gençler oynamıyor diye ezbere veryansın edenler Eyüp' ün oyunda olduğu süreye sığdırdığı onca acemice saçmalıkları gördü mü acaba?..En iyisi denilen de o ne olacaksa...Her şeyin bir zamanı var ve bazıları için o zamanın hiç gelmeyeceği de hayatın bir gerçeğidir...

Nuri Şahin' e de helal olsun iyi kadro kurmuş, saglam adamlar var AS da. Biraz daha bütçe taninip devam etse iyi işler yaparmış belli ki...

Sezonu erken açmanın avantajıyla önüne geleni ezen FB ye oyun bakımindan net üstünluk kurmuşlardı sezon başı Kadiköy macinda...

biz burda niye kendimizi ikna etmeye çalışıyoruz sayfalarca ofsayt mıydı değil miydi diye ? :)

artık her maç sonrasında iki haber bakayım diyorum 1 2 poizsyon ile ilgili herkes Trio rolünde.

dünde galiba "trio" farklı konuşmuş - sürekli fenerin maçlarında Trio yanlş karar dedi diye paylaşılan programa dün laf atılmış "algı" yapıyorlar diye. GSli hesaplar 2 gün önce trio trio trio - dün anti-trio.

kedi gibi anlık garip tepkiler var insanlarda.

Üst Alt