⚽ SL 23/24 H:29 | Galatasaray 6-2 Rizespor | MS | 8 Mart - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ömrümde bu kadar art niyetli bikaç hakem görmüşümdür, 30-40 metreden gol atıyoruz hayla daha yan hakeme bakıyor, illa bişeyler aramak istiyor, çok ama çok çok art niyetliydi. Rizeeeee hakem kollaması ile 6 yiyen ilk takımdır herhalde, kepaze takım

Yangın tayfa maçtan önce aşırı tepki gösterdi Berkan a. Akıllarını başlarına alsınlar. Şampiyonluk sevincine katılsınlar.

bjk maçından daha zor geçer

hakemi bahattin olmuş. zuhahaha :dddd

yandık ki ne yandık.

en ufak lehte bir karar vermez bu. tirbünleri de çıldırtır. çok temiz oynayıp kemiksiz yenmemiz lazım ki o kadar eksikle bunun olabileceğini sanmıyorum.

ya bildiğin puan kaybı bu maç.

zaten puan kaybı diye düşünüyordum, orhan ulucayı dinleyince emin oldum ne yazık ki...

Bu maç çok zor geçer. Rahat alırız diyen kamillere aldanmayın. Fbnin rakibi de dün şişirip gaza getirdiler boşu boşuna

YETHEEER DIYORUZ YETHER

Önemli eksikler olmasına rağmen harika ve çok önemli bir galibiyet. Sonunda gol yollarındaki şanssızlığımızı kırdık ve yüzdeli şekilde gol attığımız bir maç oldu. Zaten biraz daha iyi bir bitiricilik gösterseydik şu anda +10 golümüz daha olurdu ligde ama olsun bundan sonra atmaya başlayalım Fener'i tıpkı geçen sezonda olduğu gibi çok geriden gelip averajda da geçebiliriz şanssızlık olmazsa. Demirbay maça damga vurdu son dönemdeki artan performansını bu maçtaki 3 golüyle süsledi diyebiliriz. Köhn oynadığı maçlarda gol atabileceğinin sinyallerini vermişti müthiş bir golle maçın kilidini açtı. Icardi'nin gol atmasına Zaha ve Ziyech'in birazda olsa olayın içine girmeye başlamasına sevindim takım şampiyonluk moduna girmeye başladı iyi ve sağlam mücadele gösteriyoruz hayırlısıyla sonu 24. şampiyonluk olur umarım.

Üst Alt