SL 23/24 H:3 | Fenerbahçe 4-0 Başakşehir | MS | 28 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:3 | Fenerbahçe 4-0 Başakşehir | MS | 28 Eylül

Muhtemelen 2-0 gibi bi galibiyet alırlar. Başak hiç iyi görüntü vermedi çok kötüler. Belki dennis bi sıkıntı çıkarır diyeceğim de ondan da hiç ümidim yok

Su yukarda paylasilan resme bakinca feneri bir tek trabzon yener gerisi tras. Ben smdiden bu sezonu yok sayiyorum

Bugün ki yapılan hakem operasyonundan sonra hâlâ bunların puan kaybedeceğine inananlar var.

Herifler VAR'ın olduğu yerde ÇIZGILER çizilmesine rağmen ofsaytdan gol attı.

Basaksehir den herhangi bir beklentim yok

Fener 11.hafta trabzon macina kadar puan kaybetmez

11. Hafta trabzon’la ic saha da ve 12. Hafta adanademir deplasman maclari var

2 hafta üst üstte puan kayiplari olur ama ondan önce olmaz bir sürpriz olmadigi sürece

Opoku-Ba-Dubois-Emirhan-Dennis erteleme maçı sebebiyle fenere karşı forma giyemeyecek. Puan kaybi beklemeyin derim

Edit: fenerde sadece Livakovic oynayamayacak

Başakşehir'in puan alabilmesi imkansıza yakın. Hem bireysel oyuncu kalitesi sıfıra yakın, hem de yaş ortalaması çok yüksek bir takım. Transferler oynamış oynamamış bir önemi yok.

Dikkat eden varmı bilmiyorum bunların taraftar olsun camia olsun inanılmaz gerginler yani maçlar tersine gitse 1 beraberlik dahi olsa tribünler istifaya başlayacak kıvamda gibi
geçen sene bile bu kadar gergin değillerdi bence, ismail kartal gelirken herkes sıcak bakmıyordu diye biliyorum, 6 no transferi de olmayınca yönetime tepki oldu, e bi de 9 yıllık şampyonluk hasreti eklenince (ki bu en ciddi sebep) böyle olması normal durum onlar adına

Üst Alt